Tekil Mesaj gösterimi
  | | |
Alt 23.Temmuz.2019, 18:20
SEA
Junior Member
Karizma Puani:10
Karizma Derecesi :

Seviye: []
Offline   |  
ESKİ ARKADAŞIM CAROL

Bu benim Carol'un bir X iş arkadaşı hakkında kısa bir hikaye. 64 yaşında ve iş yerinde arkadaşı oldum. Strese girdiğinde molalar ve kısa yürüyüşler yapardım. İle o yürüyüşlerden biri bana eve yaptığı bazı işlerden bahsediyordu. Evinin arkasına bir sundurma ekliyordu. Bana ne kadar güzel olduğunu ve yapmak istediği her şeyi anlatıyordu bahçede, ama onun yaşı onu saklardı. Tahmin et ne yaptım? Bu doğru! Bahçesinde ona yardım etmek için gönüllü oldu. Gel beni kapıda görmesine izin vermelisin dedim. Onun çok hoşuna gitti. Dedi, o çok fazla arkadaş edinmiyor çünkü kısa süre önce Kaliforniya'dan buraya taşındı. Evine gittim ve bana sundurmayı gösterdi ve konuştuk. Aç olup olmadığımı sordu ve beni besledi, sonra o bana bir içki teklif etti. Yaşlı kadın votka ve fışkırtma içiyordu. Üçüncü içkisinden sonra ona figürünün ne kadar güzel olduğunu ve yaşlı bir kız olduğunu söyledim! Ayağa kalktı ve teşekkür etti ve benim için arkanı dön sonra göğsünü Yukarı itti ve "göğüslerim yaşlı bir kadın için o kadar da kötü değil" dedi ve onları yan yana çekmeye başladı.

Onlara bir bakayım dedim. Gömleğini çıkarmamı söyledi. yeterince yaptım. Perdelerini kapatıp kapıyı kilitlemeye giderken bana tutunmamı söyledi.
Tepesini açarken bana doğru yürüdü. Ayağa kalktı ve sadece iki eliyle uzandı ve sutyenini geri almak için onu çevirdim. Sütyenle çık. O etrafında döner ve ben onu büyük pembe meme ağzımı koydu. Parmaklarımı alıp emme sırasında diğer çimdik. O aşağı ulaşır ve benim dick ovuşturarak başlar, bu yüzden onun arkasında ulaşmak ve pantolonunu halletmek, sonra onu külot aşağı çekin. Bana hayatında sadece 3 erkeği becerdiğini söyledi. Lisede ilk erkek arkadaşı ve ölen kocası ve X kocası. Bu yüzden bir tedavi için oldu. Onu kedi kırmızı ve gri tüyleri ile çok gür oldu. Ben parmak yaladı ve onu kedi ile oynamaya başladı. O kanepede oturdu ve ben çekti pantolonumu aşağı ve benim dick çıkardı. Oturdu, ağzını açtı ve sikimi emmeye başladı. Ayakkabılarımı tekmeledim ve pantolonumu tamamen çıkardım. Ona "yatak odasına gidelim" dedi. Çıplak, biz yatak odasına girdi. O kapakları geri çekti ve yastıklar sabit sonra o koydu ve bacaklarını açtı. Oraya gittim ve onu kedi yalamaya başladı. Biraz ekşi ve tuzlu tadı bu yüzden ıslak gerçekten iyi o zaman onu kedi benim dick başını ovuşturarak başladı. O wiggled ve inledi ve huffed ve şişirilmiş ve ben bile henüz koymuştu. Ben held benim çük ile benim el ve yavaş yavaş başladı onu kedi içinde çalışan, bu yüzden gitmesine izin benim için açmaya başladı, sonra tüm yol çalıştı. Biz sadece onun derin benim dick ile bu pozisyonu düzenlenen dil eşek dil öpmeye başladı. Başladım yine göğüsleri üzerinde emme ve sonra onu kedi ve dışarı benim dick çalışmaya başladı. Bütün kadınımda onları getirmek için kullandığım bir tekniğim var. Tarif etmek zor ama KAMA'DA gördüm SUTRA kitabı. Ben onları benim dick var gibi ben orada bacaklar açık ve geri eğdi ile, ben kedi üstünde tüm kulüpler, mümkün olduğunca yüksek onlara skoot çalışın. Bu sevgi doluydu. Onu kedi gerçek var duygusal ve ıslak. Sürekli doruğa çıkıyordu. Onunla yatmaya devam ettim. Ona üstüme gelmesini söyledim, çok yavaş hareket etti ama oraya gitti. Onu içeri sikimi soktu ve başladı kurtulmak!

Beni rahatsız etmek ve beni daha uzun süre dayandırmak için nefesime ve kalp atışlarıma odaklanmaya çalışıyorum. Bu şekilde büyükanneleri gerçekten çok iyi beceririm. Carol'la ayda bir görüşebilirim. O çok serin ve onu içki almak ve lanet seviyor. Diğerlerini sonra anlatırım.