Tekil Mesaj gösterimi
  | | |
Alt 23.Temmuz.2019, 18:21
SEA
Junior Member
Karizma Puani:10
Karizma Derecesi :

Seviye: []
Offline   |  
Haraç-Bölüm 1

İşte en sevdiğim sürtük azndoll999'umdan aldığım birkaç mesaj

"hikayeniz için çok ısınıyorum ve umarım tekrar tekrar okuyabilirim ve kendimi sürtük kız gibi becerebilirim senin için."

"Bunu okumak ve insanların benim için fantezilerinize nasıl tepki verdiğini görmek için ölüyorum."

Bu yüzden siz ve gals onun ne bir sürtük olduğunu bildirmek için bir yorum bırakın emin olun. Ona ne olduğunu söyle eğer hikayedeki adamlar olsaydın ona yapardı. Eminim sana ne kadar ıslak ve sıcak okuduğunu söylemek için kendi yorumlarını bırakacaktır yorumlar.

__________________________________________________ _________________________

Bölüm 1:

Suki gözlerini açar ve tembel bir şekilde uzanır. Onun güzel minyon çerçeve yumuşak ile intwined edilir bulanık battaniyeler, pürüzsüz ince bacaklarının parçalarını, muhteşem düz karnını ve şımarık, narin göğüslerinden birini açığa çıkarır. O penceresine doğru sola bakar ve güzelliği hayret ağır perdelerin kenarlarından geçen güneş ışığının dağınık dalları. Orada huzur içinde yatarken, solmaya başlamadan önce neredeyse gecenin dehşetini hissedebilir.

Ama en kısa sürede o vücudunu hareket ettirir, kaslarının sertliği ve kedi, eşek ve boğazındaki ağrı, önceki gecenin dehşetlerinin acı verici hatırlatmaları haline geldi. Biraz panik, suki bacaklarını yayılır ve onu pembe, traşlı kedi kapsayan kurutulmuş ve lapa lapa cum bol miktarda görür. O kıçını kapsayan aynı kurutulmuş cum daha fazla hissedebilirsiniz. Dudaklarını yalayıp aniden kurutulmuş tadı tanır ağzının içinde ve dışında boşalmak ve gags. O cum bir havuzda yüzdü ve su gibi içti gibi kokuyor. Aniden gözyaşlarının eşiğinde, çılgınca tuvalete girer.

O görür dün gece banyonun girişinde kulübe giydiği etek, bazı vahşi a** * * l tarafından perişan gibi parçalara ayrıldı. klas ipek bluzunun yanında yatıyordu, şimdi başka bir şey değil renkli şeritler parçaları, açıkça bir noktada erkekler tarafından kirli musluklarını temizlemek için kullanılır,çünkü bir zamanlar pürüzsüz materyalin her yerinde kurutulur. She walks past the toilet bu berrak suda yüzen beyaz yapışkan sıvı ile doldurulur ve duş açar.

Sıcak su parmaklar ihale cildi okşama biraz Suki yatıştırır ve zihni geri dolaşır, önceki gecenin başına. Her şey nasıl oldu, kendine soruyor. Her şeyin nasıl başladığını hatırlamaya çalışarak gözlerini kapatır......

Suki haftalık kızlar gecesi için hazırlanıyordu çıkmış. Aynı zamanda arkadaşı Sarah'nın yakında Müdür Yardımcılığına terfi etmesi için kutlamasıydı. Sarah'nın iş arkadaşlarından ve Yöneticisinden birkaçı daha sonra onlarla buluşacak. Sarah olmuştur bütün akşam heyecanlı, neşeyle Suki ile sohbet ederken ikisi de makyajlarını yaptı ve elbiselerini aldı.

"Evet, son bir görevle işim biter bitmez Roy resmen tanıtacak ben, kendi ofisimi ve sekreterimi alacağım!"Sarah açıkladı, geniş göğüslerini yukarı doğru iten askısız dekolte bluzunun önü ile kıpır kıpır," ama bu sadece bir formalite, eminim bu görevi yarından önce yapacağım"

Suki kendi minyon Asya göğüslerine baktı, düzgün ve narin, ama arkadaşı Sarah kadar büyük bir yere yakın değildi. O silkti ve pikap onu yeni etek aşağı eğildi. Küçük bir şeydi ve cildi sıkıydı. Ani bir utanç duygusu hissetti ve çok uygunsuz bir şey giyip giymemesi gerektiğini merak etti. "Güzel göt bebeğim, "Sarah ıslık çaldı," keşke böyle sıkı bir kıçım olsaydı, " diye kendi yuvarlak poposunu tokatladı. Suki oldukça pembe bir kızardı ve eteğine bastı.

"Hayır hayır hayır hayır, o etek de Sarah, " bunları giyemezsin, insanlar külotunun taslağını görecekler, bu sadece utanç verici. Önce o külotu çıkarmalısın, kız." Suki, şaşkın, sordu " emin misin, Sarah? Cevap "evet" geldi.

Sarah moda uzmanı, Suki kendine isteksizce düşündü. Pembe bağcıklı külot çıkardı ve çekti kalçalarına kadar etek. Sıkı ve kısaydı. Suki, eteğinin altındaki bacaklarının arasındaki serin havayı hissettiğinde omurgasından aşağı doğru bir karıncalanma hissetti ve hafifçe soldu.

Looking at kendini int o mirror, o gerçekten vücudunda aslında şimdi ne kadar kısa tekrar şok oldu. Oturduğumda ya da eğildiğimde dikkatli olmam gerekecek, Suki kendi kendine düşündü.

Birkaç saat ve bazı ön-clubbing daha sonra, Suki ve Sarah kulüpte çetenin geri kalanı ile buluşmak için evden ayrıldı. Roy, muhtemelen 40'larında daha yaşlı bir siyah adam olduğu ortaya çıktı, bu da kabaca altı buçuk metre boyunda, hala yaşına rağmen oldukça uygun. Ve Sarah'nın diğer 3 iş arkadaşı da muhtemelen 50'li yaşlarında daha yaşlı siyah adamlardı. Suki ve Sarah'nın kızları da oradaydı ve zaten yarım kesilmiş ve çirkin bir şekilde flört ediyorlardı barda bedava içki içmek için rastgele adamlarla.

Sarah ilk içkiyi almaya gitti. Her zamanki Cin ve tonik ve suki için de bir tane sipariş etti. Emin Suki yapmak için omuzlarının üzerinde bakarak dikkat etmiyordu, Sarah küçük beyaz hapı cebine Suki'nin içeceğine hızla düşürdü. Biraz fizzled sonra tamamen kayboldu. Etrafında dönen, Sarah arkadaşını geri yürüdü ve ona içkiyi verdi. Roy ve 3 iş arkadaşı Sarah'a hızlı bir bakış attı ve göz kırptı. Dört adam da bakışları değiş tokuş etti ve sırıttı.

Bir sonraki saat için hepsi içti ve dans etti ve biraz daha içti. Suki, cildinin ısınmaya başladığını hissettiğinde arkadaşlarıyla eğleniyordu. Yeni ve garip bir sansasyondu, sanki ateş alıyor gibiydi, ama değil kendimi hasta hissediyorum. Etrafındaki şeyler bulanık görünüyordu ve insanların hareketleri dalgalı görünüyordu. Kalbinin daha hızlı attığını hissetti ve yavaş sakinleştirici nefes almaya çalıştı. Suki onu kapattı gözler ve yavaş düzenli nefes almaya odaklandı. Zaman tekrar gözlerini açtığında farklı, akış gibiydi, karanlık bir koridorda kulübün arkasında bulunan duvarlara karşı tarafından eğilimli olduğunu banyolar. Gözlerini kırptı ve etrafına baktı, şaşırmış duygu. Oraya nasıl geldiğini bilmiyordu.

Büyük sigara satış makineleri birinin arkasında banyoya hareket gördü o giriş. Merak onu biraz daha yakından görünmesini sağladı tanga-az çıplak kıçını açığa. Yaptığı her itme, devasa horozunu boğazına gömdü ve oda arkadaşından boğulma sesine neden oldu. O çıkardı her zaman, tükürük büyük bir küre eşlik etti onun horoz ve yere düşer, ayakları arasında bir tükürük havuzu oluşturur. Acımasızca onu becerdi ve başını her desteklediğinde, saçlarını büyük elleriyle ve vahşice yakaladı onun impaling şaft içine başını geri itti.

Kalp öfkeyle vurma, Suki banyoya ve bir durak içine koştu. Tuvalette otururken, yarış kalbini sakinleştirmeye çalıştı. Yayılma bacakları o tuvalette su ile işemek birleştirme ince akışı izlemek ve o kafasından Sarah'nın ağzına o siyah horoz hayal alamadım fark etti. Daha o çalıştı bu düşüncelerden kurtulmak güç, daha fazla bir şey yapamaz. Biraz nefes nefese, o banyodan tökezledi, ve aynı otomat tarafından durduruldu. Gözlerini koparamadı o dev siyah horoz. Vücudu her zamankinden daha sıcak hissetti. Aniden Roy'un doğrudan ona baktığını fark etti ve nefes nefese kaldı. Her şey gerçeküstü hissettim, bir rüya gibi. Düşünmeden, Suki uzandı eteğinin altında ve elini kadınsı höyüğüne götürdü. Tanrım, tamamen ıslanmıştı. Arka yüzüne doğru elini getirdi çok belirsiz bir görüntü görebiliyor kaygan parmaklar. Çok kirli hissetti. O bir sürtük gibi hissettim, orada duran, Roy yüzünü izlerken oda arkadaşı fuck, onun muhteşem horoz ve dışarı çakma bakarak, o öfkeyle olarak onu kedi ovuşturdu iken Roy izledi.

Evet, beni izle, ne sürtük bir fahişe olduğumu izle, Evet! Roy onu traşlı kedi görmek ve etli kıvrımlar içine iki parmak itti böylece Suki geniş bacaklarını yayıldı. Ve dışarı, onu becerdin Roy gibi kendi parmakları, içeri ve dışarı, oda arkadaşının boğazını becerdin. Hem erkek hem de kadınlardan oluşan küçük bir kalabalık bu zamana kadar toplanmıştı. Bütün erkekler, ve aslında epeyce kadın, onun iffetsiz yerinden leered. Birkaç kadın şok oldu ve bundan tiksinti ve uzaklaştı.

"Ne orospu ama". "Ne sürtük çöp". "Ateşli bir orospu gibi". Suki can hear the disgusted kadınlar konuşma için her diğer olarak gittiler ve aşağılanma daha da azmış hissediyordu.

Bir fahişenin nasıl o kadar Suki zihninde farklı bir yer olduğunu, neler olduğunu kavramak bile, o-ebilmek düşün tek , ve nasıl açık o tüm bu adamlar onu izlerken azgın alıyorsanız bilerek oldu.

Aniden Roy Sarah'nın kötü boğazını çıkardı. Tükürük ile onun dik horoz kaygan, Suki düz işaret etti. Nefes nefese, Suki parmak daha hızlı kendini becerdin, bir zihin üfleme orgazm olmaya söz ne yakın alıyorum. Ama Sarah arkasında kaymış ve şimdi onun arkasında kollarını büküm ve onu zorluyor onun üzerine diz çöker. Suki cum edememek hayal kırıklığı içinde inledi. Büyük horoz şimdi Suki'nin yüzünden sadece inç uzakta, ter ve Sarah'nın tükürüğünün karışımını koklayabilir. Öyle oldu kirli, ama Suki bu kadar uyandırdı hissetmemiştim. Ağzını geniş açarak Horozu istekli deliğine aldı, Sarah ve Roy'u tattı. Yarı yol olmadan o kadar uzun değildi zaten isabet oldu Boğazı, gag onu neden. Merhamet olmadan Sarah'nın patronu ağzına giderek daha fazla güç veriyor ve bunu karşılamak için kaslarını rahatlatmaktan başka yapabileceği hiçbir şey yoktu. Giriş ve çıkış Roy boğazını sikti, tıpkı birkaç dakika önce Sarah'a yaptığı gibi. Suki kurtulmak için değil, ellerini serbest mücadele, ama o umutsuzca onu zonklama kedi parmak gerekir! Sanki bir şey gibi onun içinde bu gece tersledi. Arzuyla delirmişti. İşte o, kulüpte dizlerinin üzerinde, sadece saatler önce tanıştığı bu adamın dev siyah horozunu emiyor. Kirli bir sürtük gibi hissettim ve zihninin arkasındaki hafif bir uyarıya rağmen ona bir şeylerin yanlış olduğunu fısıldıyordu, onu seviyordu.

Şimdi diğer Erkekler kapalı vardı, ve Suki büyük kaba eller onu rip hissettim ipeksi bluz açık, şımarık göğüsleri açığa. Meme uçları sertleşti ve havaya maruz kaldıklarında karıncalandı. İki farklı el göğüslerini okşadı ve dik meme uçlarına sıkıştı. Suki inledi zevk ve kalçalarını geri sarstı ve dördüncü. Roy geri adım attı ve Suki vücudu ile oynayan erkekler etrafına bakmak için fırsat aldı. Onları tanıdığını fark etti-onlar Sarah'nın co-işçiler! 3 yaşlı siyah adam onu Roy ile cephesinde kuşatmıştı. O katta bir kulübün bir koridorda diz çökmüş, elbiseleri parçalanmış, dört eski erkek zevk alır izin cesedi. Düşündü, daha beni kullan, beni istismar, sıcak Tanrı bana sahip ol, pis sürtük değilim!

Ağzına kayan büyük bir horoz dikkatini geri getirdi. Diğer adamlardan biri vardı ön yüzünü monte ve ona lanet yüz başladı. Her itme, toplarını çenesine getirdi ve gagging seslerini tamamlayan bir tokat sesi çıkardı. Dört adam döner lanet aldı boğazını, diğer üç göğüsleri ve ıslak kedi ile oynarken. Teker teker, dört onun ağzına boşalmak onların yükleri vurdu. Suki bayılırdı. Ağzına her adamın cum tuttu ve taşındı etrafında bunun yapışkan slickness hissetmek. Bu kötü tadı ve onu hiç hissetmemiştim daha kirli hissettirdi. O cum pis tadı yanı sıra onu getirdi kirli duygu savoured. O daha fazla erkek tarafından kullanılmak istedim. O ne bir sürtük olduğunu görmek için daha fazla erkek istedi! Küçük o biliyordu, o yakında onun isteklerine alacak yeterli.?

--------------------------------------------------------------------------------

Gelecek hafta daha fazla zamanım olduğunda bölüm 2 yazılacak. Suki için bir Yorum bırakmak unutmayın okunan.