Tekil Mesaj gösterimi
  | | |
Alt 23.Temmuz.2019, 18:39
Adulthikayeler
Senior Member
Karizma Puani:10
Karizma Derecesi :

Seviye: []
Offline   |  
Cep Telefonu Köle - Part 6

Rüyalar bazen acımasızdı. Amaya bir sinemada sikişmeyi hayal etti. Bazen Chris vidalama, onun ve diğer içinde itme gibi kısa sarı saçları sürükleyici oldu bazen Wesley olduğunu bildiği gizemli maskeli bir adamdı. Her ikisi de onu sert becerdin, her ikisi de onu kötü şeyler yaptı ama ikisi de onu cum izin vermedi.

Amaya kendi sesine uyandı inleme. Pazar sabahıydı ve yatarken olduğundan daha azdı. Onun karşısında, Rick beline aşağı çekti battaniye ile uyudu. Onun geniş göğüs çıplak ve amaya olabilir sabah erken ışıkta ne kadar güzel tanımlandığını görün. Gözlüklerini taktı ve birkaç dakika Rick'e baktı. Ne yaptığını fark etmeden önce eli uyluklarının arasına girdi. Bu azgın kız inledi ve yataktan çıktı. Bunu düzeltecek tek şey soğuk bir duş olurdu.

Daha fazla bilgi için, tüm Gönderiyi tıklayın

O yataktan gül gibi, Rick uykusunda karıştırdı. Kafası ona doğru döndü ve amaya dondu. Uyuyormuş gibi görünüyordu, ama amaya'nın uyandırdığı zihnin arkasında, ona bir göz atıp atmadığını merak ediyordu. Amaya kaşlarını çattı. Gece elbisesi güzeldi onun üzerinde çirkin ve kalın malzeme küçük odada ona biraz gizlilik verdi çünkü o seçmişti. Hayır, Rick gibi bir adamı cezbedecek türden bir sabah güzelliği değildi. O onun havlu ve şampuan yakaladı ve duş için başlı.

Soğuk duş, amaya'nın fiziksel ihtiyaçlarını soğutmaya yardımcı oldu, ancak duygusal olarak hala perişan oldu. O aldı bir ekstra uzun zaman lathering ona son birkaç gün boyunca düşündüğü gibi vücut. İşkence gibiydi. Önce Wesley, şaplak attıktan sonra görevlerin daha da zorlaşacağını söyledi ama dün sadece telefonunu çaldığında sıkmasını istedi. Hiçbir kanıt yoktu, onları gerçekten yapıp yapmadığını bilmenin bir yolu yoktu. Amaya bu noktada hile yapmayı düşünmüyordu, ama endişe duymadığı için endişeliydi. Sıkılıyor muydu? Bir şey mi yaptı yanlış ve şimdi ona kolay görevler veriyor?

Sonra Chris meselesi vardı. Eğer Chris Wesley olsaydı, o zaman onun dışında bir şey talep edemediği açıktı. yanılsamayı koru. Ama eğer bu doğruysa, Chris neden onunla daha fazla özgürlük almadı? Sadece tek bir öpücük ve film sırasında uzun bir meme okşamak. Amaya squirmed içinde the duş olarak o düşünce eli, dudakları ve o güzel gözleri hakkında. Eski erkek arkadaşı tarafından göz ardı edildikten sonra, yine karanlık bir odada hissedilecek cennetti. Bu onu istediği ve canlı hissettirdi.

O aldı ona zaman saçlarını yıkıyorum. Hızlı dünya onu bu yüzden birkaç gün içinde nasıl değiştiğine harikaydı. Wesley ilk başladığında, amaya tereddüt ile her oyuna girmişti. Şimdi o asla umut kendini buldu sonlandırmak. Amaya yalnız olduğunu biliyordu ve wesley'nin hayal gücünü yakalamak için doğru zamanda hayatına girdiğini biliyordu. Göz önüne alındığında tehlikeli bir oyun olduğunu anladı o tamamen yabancıydı, ama yalnız olmaktan çok daha heyecanlıydı.

Elbette, şimdi Chris vardı. Şampuanı yıkarken, Wesley olduğunu varsaydığını fark etti. Ne değilse mi? Ya sadece normal yakışıklı bir adam olsaydı ve kinky oyunları oynayarak ilk üniversite romantizmini mahvediyorsa? Su zaten vücudunu ürpertici ama amaya taze titreten vardı fikri. Belki de şimdi durmalı ve kazandığı parayı almalı.

Amaya inledi ve duş duvara hafifçe başını çarptım. Şu anda Wesley ile durması gerektiğini biliyordu ama ne kadar heyecan verici olduğunu inkar edemedi. Chris de heyecanlıydı, ama Wesley ile olan şey benzersizdi. O da vazgeçmek istemiyordu, ama aynı kişi olmasaydı, o zaman nasıl olabilir muhtemelen onları ayrı tutmak?

"Siktir et!"Amaya boş duşlarda bağırdı. Tanrım, kafası çok karışmıştı! Bu karışıklık yalnız olmaktan daha iyiydi ama aynı zamanda on kat daha stresli oldu. Amaya sadece dışarı bölge ve bir gün için onun çocuk sorunları unutmak istedim. Wesley'nin öğle saatlerinde yurdunun yakınında olmasını istediğini biliyordu, ancak o zamana kadar günün geri kalanını kendisi için iddia ediyordu.

O gerçekten gurur duygu duş kapattı. Bu küçük bir isyandı, ama hayatının başında hissetmesini sağladı. Bugün Chris ya da Wesley'i düşünmeyecekti bile. Amaya darbe gidiyordu onun bazı para kazandı ve bir değişiklik için biraz eğlenin.

Amaya odasına döndü ve Rick ve Helen vidalama bulmak için yürüdü. Rick oldu üzerinde üst ve amaya var bir mükemmel görünüm arasında onun muscular göt o altında sarışın becerdin olarak kenetlenmesi ve unclenching. İkisi de ilk başta onu fark etmedi ve amaya bir şey söylemek için cinsel görüş tarafından hipnotize edildi.

?Ne bakıyorsun de?"Helen tersledi. ?Git buradan!?

Hala şokta olan amaya, öfkesi başlamadan önce ayrılmaya başladı. "Duştan yeni çıktım. Ve benim de odam. Sadece ben gelene kadar bekle birkaç elbise giy. ?

Rick duş söz başını döndü ve o düpedüz onun gecelik ona leered. Helen kolunu tokatladı ve ona bakmasını sağladı. Alçakgönüllülük için bir imtiyaz olarak, Rick yatak örtülerini üzerlerine çekti. Amaya onun dolap kapısını açtı ve arkasında değişen tarafından iyilik döndü.

Amaya'nın yanakları, yatak yaylarının arkasında gıcırdadığını duyunca yandı. Onlardı hala sikik! Oda arkadaşının ona hiç saygısı yoktu! Yavaş yoldan yaylar gıcırdıyordu, amaya daha önce yaptıklarından daha yavaş olduklarını söyleyebilirdi, ama hala rahatsız. Hızlı bir şekilde bazı kot pantolon ve tişört haline geldi. İşi bittiğinde, Helen'in Rick'in bindirmelerinden inlediğini duyabiliyordu. Amaya, Helen'in inlemelerinin çok fazla olduğunu fark edemedi amaya'nın uyuduğunu düşündüğünden daha yüksek sesle. Belki de orada olmanın Helen'i açtığını fark ettiği için daha da kızardı!

Onu boya ve çizim tahtasına aldı çıkış. Amaya kapıyı arkasından çarptı. Birkaç kız odalarından amaya bağırdı ama o umursamadı. Bu onun günüydü ve ne olursa olsun zevk alacaktı.

Kötü ruh hali ın o kahvaltı yedik zaman gitmişti. Mcdonald's'a gitti ve çok sağlıksız bir kahvaltı yaptı. Harika tadı vardı. Açlıktan onun hafta için ona yeni bir takdir vermişti kahvaltı ve para dolu bir çanta ile, amaya geri tutmayacaktı. Krep, çırpılmış yumurta, biraz pastırma, hash browns yedi ve hatta ekstra bir yumurta muffin almak için geri döndü.

Amaya baktı onun boş tepsi ve onun ağırlığı hakkında kısaca endişeli. Bir ölçek olmadan bile amaya, yiyeceksiz esneme sırasında birkaç kilo vermesi gerektiğini biliyordu. Hala ortada küçük bir yuvarlaktı ve o kıçının tanga tarafından bu kadar maruz kalmasıyla rahat değildi. Bazı ağırlık olsa kayıp olmuştu, ve o kilo kapalı tutmak için onu yeme geri kesmek gerekir merak etti.

Sikmek bu. Bugün değil.

Kahvaltıdan sonra, amaya kampüse geri yürüdü ve Avam durdu. Bu Park banklar bol güzel bir açık alan oldu. Sanat malzemelerini patlak verdi ve fark etti bugün zaten oldukça sıcaktı. Ona bol miktarda güneş ışığı verdi ama sıcaklığın resmini nasıl etkileyeceğinden endişeleniyor. Oh iyi. O mükemmel bir şey yapmak için çizim değildi eğlence için çizim.

O boyalı beri bir süre olmuştu ve ilk başta yavaş gidiyordu. Amaya o biyoloji vardı binayı boyamak için çalıştı, ama o sadece bir renk razı olamazdı başlangıç. Üçüncü denemesinde amaya durduğunu fark etti. Doğru rengi seçmek değildi, fırçanın ilk vuruşunu yapmak ve onunla yaşamak zorundaydı. Hayır vardı resimdeki silgiler ve amaya'nın güveni son birkaç hafta içinde açlık, Helen ve mali yardımının belirsizliği ile yıpranmıştı.

O derin bir nefes aldı ve bir çizgi boyalı sayfacık. Harika bir çizgi değildi ama resim yapmaya devam etti. Amaya binayı açtı ve neredeyse üç kez daha bıraktı. Mükemmel olmayacağını ve geçmiş itmek için onu tüketiyordu. Hayat mükemmel değildi. Aşk hayatı kesinlikle değil. Ev Arkadaşı değil. Çok geç mali yardım onu mükemmel değildi. Resim kusurlu olmaya dayanabilir ve Amaya da olabilir.

Bir bok bilim binası daha sonra, amaya hobisine rahatladı. Birkaç manzara daha çizdi. Güneş yükseldikçe ve amaya daha da ısınırken, boyaları değiştirdi ve kalemlerle çizdi. Az miktar Avam diğer öğrencilerin hızlı skeçler onu tamamen yatıştırdı. Daha fazla çizim yapmaktan çekinmeyeceği birkaç öğrenci vardı, ama bugün yabancılara yaklaşmak üzere değildi. Bu oldu onun günü.

Bugün dünyadaki herkesi görmezden gelmek istediği kadar, her zaman saatin farkındaydı. Öğlen yaklaşıyordu ve Amaya, wesley'nin hangi görevi isteyeceğini merak edemedi bugünkü. Tiyatroda mastürbasyon yaparken sadece bir kez daha yaptığı bir yer belirledi. Elbette, tiyatro yeri Chris'ten şüphelenmek için başka bir sebepti. Amaya değil çalıştı çizdiği gibi spekülasyon yapın, ama düşüncelerine geri sürünmeye devam etti.

Öğleden önce gitmek için otuz dakika ile, amaya çıplak sanki yakındaki bir öğrenci kabataslak. Ne yaptığını fark ettiğinde, kızardı ve sayfayı çevirdi. Chris'le aynı sarı saçları olduğu gerçeği sadece onu daha fazla kızartıyordu.

Öğlen yirmi dakika, amaya bir koşu kız öğrenci baktı ve parladı Wesley onu kampüsün bir ucundan diğerine koşturduğu ilk güne geri döndü. Kadının kabarık göğsünü izledi ve sutyen giyip giymediğini merak etti ve eğer değilse, bu demek oldu mu Wesley'in konuştuğu başka kızları mı vardı? Amaya o paranoyak fanteziyi kafasından salladı. İyi keder, telefonda mastürbasyon yapan bir adamı kıskanıyordu.

Çeyrek olduğu zaman öğlen, amaya saatini iki dakika içinde altı kez kontrol etti. Daha fazla çizmenin anlamsız olduğunu fark etti. Yaklaşan son tarih onu takıntı yapıyordu. Vücudu karıncalanmaya başlamıştı ve meme uçları bu yüzden çok zordu. Amaya açıktı ve henüz zaman bile oldu. Eşyalarını topladı ve yurduna geri döndü.

Sıcak bir öğleden sonraydı. Ter kaşıntılı yerlere damladı ve amaya diledi duş alabilmesi için daha erken dönmüştü. Odasına geri adımlara tırmanırken, wesley'nin bugün kişisel bir görünüm planlamadığını umuyordu. Sadece onun için olurdu kendi teriyle buharlaştığı gün onun hayırseveriyle tanışmak için şans.

Helen odasındaydı, telefonda konuşuyordu. Sarışın oda arkadaşı görünce kaşlarını çattı ve onu dışarı dalga çalıştı odalı. Amaya içini çekti ve eşyalarını bıraktı ve salona geri yürüdü. Helen telefonda konuşmaya geldiğinde garip bir şekilde utangaç olabilir. Amaya o kaldı ve bir stand yapılmış gerektiğini biliyordu ama çok rahat oldu. Ayrıca, bırak Helen arasın. Amaya sadece birkaç dakika içinde on kat daha iyi bir çağrı alıyordu.

Amaya su çeşmesindeyken cep telefonu çaldı. Başka bir aldı cevaplamadan önce yutun. Resim ve eskiz ona iyi bir şey yapmıştı ve yüzeyinin hemen altında köpüren yadsınamaz heyecana rağmen çok rahattı. Amaya hissettim bu oyun başladığından beri ilk kez kontrol.

"Merhaba amaya, istediğim gibi mastürbasyon yapmadın mı??

Amaya ısıya rağmen titredi. Böyle, böyle samimi bir soru sordu. O Güney aksanı onun üzerine yıkanmış ve o kadar rahat olduğunu düşündüm o yerleri gergin. Yuttu ve ona cevap verdi.

"Evet, ben yapmadım" dedi. Kendiyle gurur duyuyordu ama aynı zamanda utangaçtı koridorda söylemekten.

? Çok iyi, " dedi Wesley. ?Sen kuzey ucunda merdivenlere doğru baş vardır. Otobüs durağına en yakın merdiven. En üst kata kadar git ve ne zaman orada olduğunu söyle.?

"Tamam," dedi Amaya. Merdivene giderken telefonda kaldı. Kalbi sadece tırmanıştan değil, çarpıyordu. Wesley bir şey vardı akılda spesifik ve amaya iyi olacağını biliyordu.

En üst kat bir çocuğun katıydı, ancak merdivenlerin üst kısmında ?çatı-dışarıda kal " kelimeleriyle asma kilitli bir kapı vardı. Adam merdivenlere geldi ve amaya neredeyse derisinden atladı. Çocuk onu görmezden geldi ve aşağı indi.

"Ben oradayım," dedi Amaya.

?İyi. Kapıya bir asma kilit ile zincirleme olmalıdır. Eğer sen kontrol et, asma kilit gerçekten açık.?

"Öyle," diye fısıldadı Amaya.

Wesley,? kimsenin bakmadığından emin olun ve kapıdan geçin " dedi.

Amaya tereddüt bile etmedi. Sadece duraklatma yalnız olduğundan emin olmak için yeterince uzun, kapıyı açtı ve arkasından hızla kapattı. Dışarıdaki ısı bir fırın gibiydi ve katran kokusu oldukça güçlüydü. Oldukça tatsız ama değildi onu bekleyen manzara kadar kötü.

Kapıdan on metre uzakta bir kafes vardı. Yaklaşık dört metre yüksekliğinde ve aynı genişlikte idi. Yanında plastik bir sandık vardı. Kafes çubukları ince ama sağlam olacağını biliyordu. Kafesin kapısında, amacını tahmin edemediği garip bir cihaz vardı.

Amaya, wesley'e? çatıdayım " dedi.

?Mükemmel. Şimdi soyun elbiselerini ve senin için yerleştirdiğim kutuya koy. Kasada giysilerini tartmak için ağır bir kitap var.?

Amaya yuttu. "Kıyafetlerim mi? Hepsini mi??

"Kesinlikle tüm onlar, " dedi Wesley.

Yine yuttu. Gömleği ilk oldu ve o terli kıyafeti çıkarmak için rahatladı. Sonra ayakkabılarını tekmeledi ve pantolonunu çıkardı. Hissettim böyle parlak güneş ışığında soymak için doğuştan yanlış ama aynı zamanda, kimsenin göremediği neredeyse çıplak olmayı serbest bırakıyordu. Onu sutyen ve külot kaldırmak için daha fazla cesaret aldı, ama amaya elimden onları kapalı ve sandık içine düştü. Kitap bir sözlüktü ve mükemmel bir ağırlık yaptı.

Amaya, "işim bitti" dedi. 'Çıplak' demek için kendini getiremedi.?

?Sen sonra ne yapacağını biliyorsun, değil mi Amaya?"Wesley dedi. "Kafese baktığını hayal edebilirim. Sanırım biraz endişelisin.?

"Ben," dedi Amaya. ?Beni içine almak istiyor musunuz kafes??

? Evet, " dedi Wesley. ?Bunu yapar mısın? Yoksa elbiselerini toplamak ve şimdi oyunu sona erecek??

"Kafese girdiğimde ne olur?"Amaya sordu.

?Cık, cık,? Wesley düzeltildi. ?Bu oyunda hiçbir müzakere veya ipucu yok. Bilmen gereken tek şey o kafese girmeni istiyorum. Şimdi, telefonu alarak içeri girer misin misin??

Amaya kafese baktı. Alt kısmı alt kısmı kaplayan bir plastik parçaydı. İnce metal çubuklara dokundu ve güneşten çok sıcaktı. Üzerinde basit bir mandal vardı kapı ama kapıya bağlı olan büyük metal kutunun ne yapması gerektiğini söyleyemedi. Kafes onu korkmuş ve aklı her akıllı kısmı isteyerek yere aptalca olduğunu biliyordu kendisi bir yerde o kaçmak mümkün olmayabilir.

"Siktir," amaya fısıldadı ve Wesley cevap vermedi. Fikrini değiştirmeden önce hızlı bir şekilde hareket eden Amaya, kapıyı açtı ve kafes. Plastik elleri ve dizleri üzerinde sıcak yakıcı oldu. Arkasındaki kapıyı kapattı ve rahatlamaya çalıştı. Sıcak barlar ve sıcak plastik olursa olsun ne kadar her yerde ona dokunmak gibiydi o kıvrandı.

Amaya,? ben varım " dedi.

Wesley,? şimdi gerçekten oynayabiliriz " dedi. "Kurallar basit. Günün geri kalanında bu kafeste kalacaksın. Fark etmiş olabilirsiniz kapıda mekanizma. Bu bir ışık sensörü ve kapı açılırsa bana haber verecektir. Kapı açılırsa oyunumuzu bitiririm. Bütün saat kapıyı tutmak istemiyorsan, ben kapalı mandal için kanca kullanmanızı öneririz.?

Amaya kapının yanında başka bir kanca olduğunu gördü. Bunu yapmak istemedi, ama amaya kilidini açmak kolay olacağını rasyonalize etti tekrar. Kanca sıkı ama o kaydırdı.

"Kilitledim," dedi Amaya.

"Güzel, şimdi bekliyoruz.?

Amaya iç çekti. Onun bir kısmı bunun sadece bir şeyin başlangıcı olduğunu umuyordu samimi. Onun yerine, gerçekten onu burada tutmayı amaçlamış gibi görünüyordu. O plastik üzerine onu tam ağırlık oturdu ve o ısıya ayarlanmış olarak tısladı.

?Bugün oldukça sıcak, değil mi mi?"Wesley sordu.

? Evet, " diye cevap verdi. Bu nokta ?nedir? Bu bir tür dayanıklılık testi bir sweatbox gibi mi??

Wesley güldü ve amaya seksi sesinin nasıl etkilendiğinden nefret etti şu an onu. Bütün bu kafes işi için ondan nefret etmek istedi.

Wesley,? bir sweatbox, şimdi bu bir fikir " dedi. "Hayır, kafesleri tercih ederim. Bir kadının görüşüyle ilgili bir şey var. dört tarafı da ölçülü. Hareket etmek ve üzülmek için yeterli özgürlük var, ama kaçmak değil. Oldukça sinir bozucu.?

Amaya inledi. Oydu. O zaten sabırsız oldu, onu germek isteyen bacaklar veya ayağa kalk. Tüm vücudu terliydi ve nereye taşındığı ya da nasıl kaydığı önemli değil, vücuduna yapışan ter tabakasından kaçamadı.

Çevresine baktı ve onunkinden daha yüksek bir yurt olduğunu fark ettim. Kampüsün diğer tarafındaydı ama belki birileri onu görebiliyordu hissini sarsamadı. Ya bir adam olsaydı dürbün mü? Daha da kötüsü, ya bir kamerası olsaydı?

Bu endişeleri wesley'e açıkladığında güldü.

?Mümkündür,? dedi. ?Onların gözünde ne düşüneceklerini merak etmelisin sen. Özellikle de önce seni striptiz yaparken gördüler. Aklını mı kaçırdın diye merak ediyorlardı.?

Amaya da aynı şeyi kendisi merak ediyordu. Çatıdaki katranın kokusu burnunu kaşındırıyordu. Vücudu her yerde sıcak ve yapışkan ve kafeste çok savunmasız hissediyordu. Ter çok kötüydü, amaya'nın gözlükleri burnundan kaymaya devam etti. Kollarını göğüslerinin üzerinden geçmeye devam etti onları saklamaya çalışmak ama popo çıplak olduğu için anlamsız görünüyordu.

?Neden mastürbasyon yapmamamı istedin?"Amaya sordu.

Wesley,? Oh, çünkü merak ettim, " dedi. ?Söylemek ben amaya, neden yapmadın? Çok azgın olmalısın.?

Amaya kızardı. "Öyleydim. Ama bana sordun. Nedenini görmek istedim.?

?Ah, daha fazlası için sana tuzak kurduğumu umuyordun zevk.?

"Evet," amaya iç çekti. Şimdi aptalca görünüyordu. O bir şeydi ama şimdi açıktı. Kafes aşağılayıcı ve çok sıcak olmak sadece onu huysuz yapıyordu.

?Sana çıkmamanı söylediğimde mastürbasyon yap, senden bana karşı gelmeni istedim. Şu anda, dün gece seni hayal ediyorum çünkü benim horoz çok zor. Sen yüz kere sıktı vardı ve senin kedi ölüyordu becerilmek için. Kendini becermek yerine, o yapay penisin içine dalmak yerine, acı çekmeye karar verdin. Bu beni tahrik ediyor.?

?Şimdi, düşünmeni istediğim soru bu, ama bugün bana cevap değil, " Wesley devam etti. ?Ayak parmaklarınızı kıvıran harika bir orgazmın olması sizi daha mutlu ediyor mu, yoksa beni tahrik eden hoş olmayan bir şey yapmak sizi daha mutlu ediyor mu??

Amaya cevap yoktu. Dün sorsaydı, onu mutlu etmeyi seçerdi. Şu anda öyle demedi. Güneş onun üzerinde doğrudan ve hatta hiçbir esinti yanında oldu çatılı. Terliyordu, kafeste çıplak bir köpek gibi. Wesley'i mutlu etmek buna değer miydi? Neden mutluluğundan endişe etmiyordu?

Çatının kapısı açıldı. Amaya oturdu yurt kapıcılarından biri olarak stark terörü çatıya çıktı. O hızla göğsüne dizlerini Yukarı çekti ve ona karşı onları sıkı çekti. Kısa bir süre için o tükeniyor düşündü kafes ama kafesten çıkma fikri popo-çıplak yerde onu dondu.

"Hey şimdi, burada ne var?"hademe dedi. Bütün okul kapıcıları gibiydi. amaya'nın denizaşırı akrabalarından bazıları olarak yorumlamak zor olan kalın bir Güney drawl'de. Kulaktan kulağa sırıtarak, bir sigara yakarken kafesine doğru yürüdü.

"Oh Tanrım, burada birisi var, " amaya telefona fısıldadı. "Bu bir hademe! Ne yaparım??

Wesley çok sakindi. ?Dik otur ve ben kafesin kapısını aç girmesin. Eğer yaparsa, oyun bitti.?

Amaya buna inanamadı. Oyun oynamaya devam etmesini istedi! Okuldan atılmaktan daha çok endişeliydi. Nasıl lanet bir çıplak neden açıklamak için gidiyordu çatıda kafes mi? Öğrendiklerinde ailesine ne derdi?

Wesley'nin düz oturmayla ilgili tavsiyelerini görmezden gelmeye karar verdi ve dizlerini Yukarı çekti. Amaya bir gülümseme teklif etti. Bu kapıcı sigara içerken gülümsedi.

"Çılgın k * * s," diye mırıldandı. ?Bu bir çeşit kulüp olayı mı??

Amaya coşkuyla başını salladı. Harika! Onun mazeretini yarattı!

Adam güldü ve salladı kafasını. "Tam olarak yasal değil mi? Burada olduğun için başın belaya girebilir.?

Amaya'nın arkasına doğru yürüdü ve dişlerini ovuşturdu. Yaşlı adam onu kontrol edecekti eşek! Her zaman onunla yüzleşmek için hareket etmeyi tartıştı, ama bu kendini örtmek anlamına gelmez. Amaya ona zaten aldığından daha fazla göz atmak üzere değildi!

Arkasında bir düdük amaya söyledi gördüklerini beğendiğini. Öfkeyle kızardı ve cep telefonuna sarıldı. Wesley onunla konuşmuyordu, ama başka biriyle konuştuğunu zar zor duyuyordu. Ne? Bir telefon daha mı geldi? Amaya'nın ona ihtiyacı vardı.

Arkada, önünde yürüdü zaman ?utanma,? hademe, dedi. "Kimseye söylemiyorum. Her zaman aptalca bir şey yapıyorsun. Sadece şanslısın. Çok anlayışlıyım.?

Amaya sadece başını sallayabilirdi. Sesini hiç bulamadı. Göğsü patlamak üzereymiş gibi hissetti. Açıklanamaz bir şekilde, o da ıslanıyordu. Cehennem ne yaptı onunla ilgili söyleyeceğim?

Yaşlı adam sigarasını sürükledi ve ona baktı. ?Çoğu kız almak ne daha büyüksünüz. Şimdi alınmayın, bir kadına küçük bir et severim. Nasıl bu kadar anlayışlı olduğumu görünce, neden bacaklarını biraz açıp seni daha iyi görmeme izin vermiyorsun??

Amaya'nın gözleri genişledi ve başını kesinlikle salladı.

"Ah, yapma bunun gibi,? eski dostum " dedi. "O kafeste güvendesin ve sıkıştın. Sana dokunabileceğim gibi değil. İyi bir kız ol ve yaşlı bir adama bak.?

Amaya'nın mide çelişkili ile bükülmüş duygular. Kendini açığa çıkarma fikrinden ölümcül bir şekilde korkuyordu, ama sadece bu adamın devam etmesini ve gitmesini istedi. Kimseye söylemekle tehdit etmemişti, ama onu kolayca görebiliyordu eğer kızdıysa. Wesley hala başkasıyla konuşuyordu ve amaya isteği duyup duymadığını bilmiyordu.

Allah kahretsin.

Kafesli kız açıldığını fark edene kadar dizlerini ayırdı onu kedi yanı sıra onun uyluk. Kafesin izin verdiği kadar dizlerini çabucak koydu ve Hint stiline oturmaya çalıştı. Kollarını yerleştirmek daha zordu ama sonunda o sadece onları dinlenmiş dizlerinin üzerinde.

Hademenin gözleri göğüsleri ve onun seks arasında flicked. Sırıttı ve tekrar ıslık çaldı. Amaya, yan yana hareket ederken, ona hayran olmaya çalışırken hala oturdu açılar.

? Sen gerçekten yığılmış, " diye yorumladı.

? Teşekkür ederim, " Amaya'nın söyleyebileceği tek şey buydu. Telefonunda, Wesley yumuşak nefes alması dışında sessizdi.

Sadece ne zaman Amaya rahatlamaya başlamıştı, kapıcı kendini okşamaya başladı. Gözleri pantolonunu masaj elini görünce uzak tersledi ve uzaya baktı. Adam ona güldü.

?Utangaçlık bir?? diye sordu. "Utangaç değilsin. Benim gibi yaşlı bir ahmak için çıplak olmak istemezsin.?

Amaya bir şey söylemedi ve adam tekrar güldü.

"Sorun değil, benim molam neredeyse bitti. Arkadaşların buraya daha fazla çıplak rehin koymak istiyorsa, hemen devam et. Bir göz dışarıda tutmak için emin olacağım!?

Çatı kapı duyunca kafesli kız rahat bir nefes verdi slam kapa. Wesley iç çekişinde kıkırdadı ve Amaya onun içinde bir öfke hissetti. Bunun ne kadar korkutucu olduğunu biliyor muydu?

? Komik bulduğuna sevindim, " diye tersledi. ?Olabilirdim kovuldun!?

Wesley kıkırdıyor durdu. "Hiç şansı yok. Kapının önünde bekleyen bir adam vardı, sessizliği için önemli bir rüşvet teklif etmeye hazırdı. Eğer reddetti, o zaman sen olurdu derhal terk edilmesi talimatı verildi ve kafes imha edilecekti. Geçici bir utanç dışında bir tehlike yoktu. Oyunlarımı oynayanlara ben bakarım.?

"Oh," dedi Amaya. Şu anda gerçekten çatışmıştı. Kalbi açıkça düşünmek için çok zordu. Kızmalı mı yoksa hiç tanışmadığı bu adama güvenmeli mi?

Wesley,? bana cevap ver, " dedi. ?Islak mısın??

Amaya, kendisine dokunurken sorunun saçmalığına güldü. Kahretsin! Islak oldu!

? Y-y-Evet, " amaya kekeledi.

?Bu egzersizin sizin için tatsız olduğunu biliyorum, ama bence heyecanı seviyorsun. Sadece tam bir yabancı tarafından bakıldı. Şu anda seni görmek isteyen insanlarla dolu bir Yurtta sıcak bir kafesin içindesin. Ateşlisin, korkuyorsun. ve biraz çılgınca ve şu anda, iyi bir lanet sana iyi gelirdi. Bu doğru mu??

Bilmiyorum, " dedi Amaya. Dürüstçe değil mi. Sıcak ve korkunç olduğunu ve açık olduğunu. Tüm bu duyguların altında, amaya hangilerinin kabul edileceğine veya reddedileceğine karar veremedi. İşlemek için çok fazlaydı.

Wesley,? bunu düşünmek için zamanımız var " dedi. "Yaklaşık otuz dakika inanmaya değer.?

O inledi. Bu kafeste otuz dakika daha mı? O kaymış ve etrafında hareket olarak kafes gıcırdadı. Neredeyse tüm küçük kafes pacing olduğunu fark etmek onu biraz zaman aldı dört.

Wesley,? ya da parmaklarınızdan birini kedinize kaydırarak öğrenebiliriz " dedi.

Amaya inledi. ? Evet, " dedi.

? Sonra yap, " dedi Wesley ve bu sefer onun sesi amaya tekrar inledi o kadar zor ve boyun eğmez oldu.

Onun parmak derin ve çok çok sıcak, doğru kaymış. Amaya, diğer eli ona zevk verdiği için telefonu sıkıca kavradı. Çok ıslaktı ve o bu oyunun sertliğine rağmen ne kadar kötü bir şekilde gelmek istediğinden çok utanıyordu.

"Sanırım ıslak mısın??

? Evet, " amaya inledi.

Wesley,? o zaman siktir git amaya, " dedi. ?Sikmek kendini kafesime koy.?

Şimdi amaya için çatışma ya da kararsızlık yoktu. O onu seks içine parmağını daldı ve ona kendini istediği lanet verdi. Kafesin sıcak barlar onu geri sokuldu ama amaya umursamadı. O bacaklarını yaymak ve o mastürbasyon olarak karşı tarafa karşı ayaklarını hazırladı. Parmak sesi ve onu kedi dışarı sürgülü çok yüksek ve iffetsiz ama o atıp duruyorlardı.

Wesley sessizdi ama amaya telefonda kendi düzensiz nefes duyabiliyordu. Çok gülünçtü ama burada deli gibi mastürbasyon yapıyordu, kafesin içinde çıplaktı. Görüntüler onun aracılığıyla yarıştı zihin, her biri yanıp sönüyor ve onları kaydetmeden önce değiştiriliyor. O dinlerken Wesley mastürbasyon resimde, o bacaklarının arasında Chris hayal, ve o bile hademe görselleştirdi, vurarak ve onun tohum onun üzerine barlar üzerinden düşen.

"Geliyorum!"Amaya bağırdı. Çok çabuk düştü! Vücudu her yere sallanırken ayakları parmaklıklara karşı tekmeledi. Böyle bir yer olduğunu hatta onun ter iyi hissettim mutluluk devlet. Mükemmel bir saniye için, doruk noktası onu tüm sıkıntılarından ve etik ikilemlerinden taşıdı.

Bu mutluluk çok çabuk soldu.

?Aman Tanrım, Ben zor geldi, " dedi Amaya.

? Yaptın, " Wesley kabul etti.

Her yerde çok yapışkanım.?

Wesley güldü. ?Şimdi sadece benimle alay ediyorsun.?

Amaya onunla kıkırdadı. "Sen koydun kafesteyim!?

? Evet yaptım, " dedi Wesley. ?Ve bana büyük bir zevk getirdi.?

Belki orgazm afterglow oldu, ama Amaya Wesley getirerek gurur muazzam miktarda hissettim zevk. Tüm deneyimi buna değdi. Onu çaresiz bir duruma sokan bir adamı üzmesi gerektiğini biliyordu, ama öfkeyi bulamadı. Amaya sahip olmaktan gurur duyuyordu onu mutlu etti.

Wesley,? seninle konuşmak hoşuma gitti ama sanırım saatin geri kalanını kendinize harcamanız gerekiyor " dedi.

Amaya inledi. "Lütfen gitme.?

?Oh yapmayacağım uzakta olması. Oynamak için çok, çok daha fazla oyun var.?

Telefon öldü ve amaya daha yüksek sesle inledi. Şimdi ne olacak? Sıcak kafese kaymış ve rahatlamaya çalışmıştı. Kedi kokusu değildi katran kokusu ile karıştırılır. Hiçbir esinti yoktu ve bir soda için ani bir özlem vardı.

Önümüzdeki yirmi dakika boyunca amaya somurttu. Bir noktada kafesi tekmeledi ama sonra endişeli kapıdaki ışık sensörünü üzerdi. Wesley'nin ona söylediği her kelimeyi tartıştı ve gizli anlamları anlamaya çalıştı. Tabii ki Chris olasılığını tartıştı ve zihinsel çalıştı sesleri karşılaştırın.

Bazı noktalarda, o sadece sıkılmış, sıcak ve rahatsız oldu.

Telefonu çaldı ama bu sefer, sadece saatinin dolduğunu söyleyen bir kısa mesajdı. Ayrıca içeri bakmasını da söyledi parası için sözlük. Olan oldu.

Amaya vakit kaybetmedi. O kafesten sürünerek ve elbiselerini doğru koştu. Bacakları ağrıyordu ama rekor sürede giyinmişti. Sözlük vardı elli dolarlık banknotlar ayrı sayfalara bantlandı. Yedi yüz doları saydı ve ıslık çaldı. Amaya, ıslığı kapıcının ona söylediği şeyle aynı olarak kabul ettiğinde kızardı önceden.

Merdiven boşluğunda kimse yoktu ve amaya hızla aşağıya indi. Duygusal olarak tükendi ve Helen'in odasını boş bulmak büyük bir rahatlama oldu. Yorgun kız açıldı o koridor otomatlar satın aldı ve derin bir yudum aldı soda üç kutu ilk. O zaman parmaklarını kedi kokuyordu fark oldu.

"Hey, başka biriyle ne yapabilirim soğuk duş? " diye homurdandı.