Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı

Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı (https://vk7377.com/index.php)
-   Bakire Sex Hikayeler (https://vk7377.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Bölüm 4) Köle Kız) (https://vk7377.com/showthread.php?t=10076)

BoromiR 23.Temmuz.2019 17:40

Bölüm 4) Köle Kız)

Bölüm 4

"Sen beyaz bir şerit giymek, ve biz size güzel istiyorum."Onlara sardonic sırıtış verdi. "İster inanın ister inanmayın, bazı erkekler göremiyorum bir pislik için daha fazla ödeme yapabileceklerinden daha fazla."
Oksijen maskesini gösteren bir havayolundaki hostes gibiydi. Amrah platformu monte, onun zincirleri peluş neredeyse sessiz ve kadınsı çalışmaya başladı bakire beyaz bir sargı, hangi durdu siyah karşı güçlü ile sevimlilik onun üzerine mucize. Her an sevgi doluydu.
"Bağlı olmayacak. Hiçbir şekilde! Seth dostça devam etti. "So youll o bezle ilgili bir sorun yok. Şimdi izle! Zaman zaman geliyor...!"

Her kız nefes nefese izledi. Zihinsel olarak, Amrah'ın durduğu gibi durdular, ama bir erkek denizinin üstünde durdular. Onlar sighed içinde unison bloktaki kız ustalıkla bir düğüm attı ve kendini çıplak çıkardı. Kollar uzanmış, o parmaklarından basamaklı, birkaç dakika beyaz sarhoş düzenledi. Sonra düşürdüm. Corey onu kıskandı soğukkanlılık. Amrah bir şov kızıydı ve pragmatik konuşmasına ve eylemlerine rağmen, bir erkeğin özleyebileceği en zarif figürlerden birini sergiledi.
"Siz kızlar kendinizi satıyorsunuz."Burdetts ton sertleşti. "Doğru anlamış mıyım. Sen dövüş. Somurtuyorsun. Kendini çirkinleştiriyorsun ve seni o bloktan o kadar çabuk çekiyorsun ki saçlarını kıvırıyor. Diğer odaya geri döneceksin ve seninle zaman bitmişti, uslu durmanı dileyeceksin."Neşeyle gülümsedi. "Ya da belki de bir sonraki açık artırmada sizi ön hazırlık olarak kullanın. Disiplin biraz, güzel sundu, whets çocuklar iştah açıcı."

İki büklüm olmuş onlar. Her biri onun yeteneklerinden emin değil. Amrah kaideye kaslı bir erkek tarafından katıldıkça gözleri genişledi. çekici kırbaç. Kısa bir kırbaç oldu yakın mesafe için. Onun gururla istekli konuda geniş sırıtarak oldu.

İyi etmişsin. Amrah açık artırmada ne yapmak değil gösterdi beyaz kızlar hayranlık bakışları alışverişinde. Pouted, somurttu. Sarkmış ve sarkmış, sırtını döndü ya da göğüslerini koruyucu ellerle kapladı. Bacaklarını geçti ve sıkıca kapattı. Umutsuz panik içinde, ona düştü dizler ve çılgın ama dilsiz itiraz gülümseyen mezatçı bacaklarını kucakladı. O acı içinde hıçkırık kadar şiddetle darbe reprimanding sonra darbe onun kırbaç ile onu eğdi omuzlar dayak ve yavaş yavaş satılacak sadece çok endişeli bir kız olarak onun gerekli poz devam etti. Seyirciler ellerine sahip olsaydı alkışlarlardı. Kırbaç simüle edildi. Kırmızı çizgileri vardı boyama.

"Bu size bir fikir verir."Burdett blandly açıkladı. "Ama sana bir ipucu vereceğim. Kırbaçın etrafında bir kız olması için seni satın alan o adamlar var. Savaşçıları satın alan ve somurtma...!"Bir an için Devam etmeden önce beyaz kölelere odaklandı. "Youll kendinizi fellers bir sürü aşağı bakarak bulmak, em sıradan iyi ahbap çoğu, ve alışkanlık onlar yardım lütfen ve polisi Ara..."O etkisi için durakladı. "Bunu yapmayın! Sadece yapmadığın bir şey!!"
Soberly, kafeslerine geri döndüler.
Amrah için yoğun bir zaman oldu. Onları yıkadı, yıkadı. saçları, onları ağır ve iğrenç parfümlerle yıktı. Onlara iyi tavsiyelerde bulundu. "Beğendiğiniz bir adamı görüyorsunuz, ona özel gülümsüyorsunuz. Belki seni satın alır."İyi bir önlem için biraz acı ekledi bilgelik: "Aint her zaman büyük adamlar büyük musluklar var. Bazen küçük adamlar. Söylemek zor..."
Sabah, son bir tımarda, dudakları kırmızı boyandı, elleri serbest bırakıldı, onlar beyaz onların tek swathe göz önüne alındığında. Corey'in müzayede odasına girerken gördüğü ilk erkek yüzü Reid Hunter'dı.

Vücudu ondan satılmak üzere olan bir kız için açık artırma bloğu olabilir dünyanın en yalnız yeri. Üzerinde, kaybolan geçmişi ile korkutucu bir gelecek arasında duruyor. Kölelik daha önce ona gerçek değilse, Şimdi gerçek!
Amrah ilk oldu.
Üç beyaz açık artırma devam ederken kızlar bir tarafa bekçi altında durdu. Onların serbest elleri örtü hurdalarını kavradı, yüzleri ihtiyatlı bir şekilde örtüldü. Corey onlar için ayrılmış gerekiyordu amaç, muhtemelen erkek ilgi Pike. Onlar coffle pièce de résistance teşkil dokuz kız arasında zımni anlaşılmış olmuştu. Şüpheli bir onurdu.
Amrah oldu iki yüz kırk bin Amerikan Doları için bir iş takımında sıradan bir karaktere devrildi. O ortakları için çok çalıştı ve blok üzerine onu en iyi vermişti. O zaman güvenli teslimat için ellerini arkasında bağlı olması durdu o parlak bir geleceğin güven parlayan Corey gülümsedi. Amerikalı kız wryly, alıcısının iyi donatıldığını umuyordu.
Örtülü kızlar şaşkın bakışları alışverişinde. Amrahs price çok para gibiydi. Çaresizce akla yatkın oldukları tüm operasyonu yaptı. Ama korkunçtu. Böyle büyük meblağlar için ödenen bir kız o kesinlikle özgürlük herhangi bir umut veda öpücüğü anlamına geliyordu. Böyle bir şey için sonsuza kadar demir çubuklar ve zincirlenmiş ayaklar olurdu.
Diğer beş karanlık güzellikleri bloğa gitti ve ne yaptılar gereklilik. Burdetts talimat pratik bir rehber olmuştu. Onlar büyük iş yazıldığı para meblağlar için sattı. Sadece ikisi bağlanıp teslim edildikleri gibi ağladı. Sırada Josie geldi.
Atmosfer değişen. Bir elektrik akımı tüm mevcut dokundu. Siyah kadife beyaz et! Güçlü oldu. Amphala engellemeler Josie soyuldu, o Beceri ile çıplaklığını flaunted, ve bir tarafından satın alındı çöl yedi yüz bin dolardan fazla Arap gizlendi. Hiçbiri şaşırmış görünüyordu.

Audrey ve Corey titriyordu. Ama onların sırası değildi. Yönetim de farkındaydı aralar ve gecikme değeri. Ücretsiz bir gösteri de vardı! İçecekler dağıtıldı iken zemin alanı temizlendi. Bir dakika, bir çıplak ve dehşete cafe-au-lait maiden getirildi daha sonra, bilekleri tarafından asılı asılı, ayak parmakları yerden bir ayak.

Beyler arasında olduğu gibi, yavaş bir ilişkiydi. Hiç acele etmedi. Korkmuş kız asılı, tekme ve büküm sıkıntı, içecekler yudumlandı ve fiziksel özellikleri tartışıldı. Bir süre sonra mezatçı suçlarını okudu. Önceki açık artırmada isyan etti... Tüm kuralları çiğnedi...! Cezalandırması ana olaydan önce hoş bir ara verirdi.
Mezatçı onu kırbaçladı. Bunu beceriyle ve incelikle yaptı. Erotizmin hiçbir nüansı göz ardı edilmedi. Kolu ağırdı ama kontrollü, pahalı mal üzerinde hiçbir kesim cilt olurdu. Savunmasız kız onun kirpik altında birkaç kez çığlık sonra, o düşünceli değil önemli erkeklerin kulakları onu gagged rahatsız. Gag düzgün ve acımasızdı ve çok, çok etkiliydi. Sıkı sarılı sonra kimin writhings silense için daha anlamlı oldu yalnız vücudu oldu.
Corey içe doğru kıvrandı. Eğer o isyan etmeyi düşünseydi, şimdi onu atardı. Erkek gözlerinden önce çırpılmak için çıplak asmak...! Şüpheli fayda için risk alması daha fazlaydı. İzledi, sadece çok değişik gibi kız, bacaklarını tanga için açmak, tabanının dövüldüğü bir ayağı yükseltmek ve göğüslerinin çizgilerini davet etmesi için doğru bir şekilde bükmek için yapıldı. Askıya alınan köle korkuyla taşlaştı. O daha önce itaatsizlik etmişti, o tekrar err olmaz! Kırbaç derisi üzerine scarlet onun kafes işi kazınmış, ama başka bir darbe empoze kısa durdu. O iyi cezalandırıldı ama oldu son vuruş düştüğünde hala sessizce şiddetle eğiliyor.
Ona olduğu gibi teklif ediyorlar. Döndü gibi geniş gözlü ve beceriksiz, urgan onu, pasif ve gevşek askıya astı, başını eğdi yavaş yavaş kısa çevrelerde yapmacık olabilir gibi onun Çıplaklık bir pozlama toplam olarak onun potansiyel alıcılar İhsan.
Corey şaşkın ve huzursuz oldu. Bu şanti kız için teklif çok çılgınca ve tek bir düşüncenin belirgin hale geldiği belirlendi. Neden hepsini kırbaç değil! Şanti cilt çok iyelik şehvet uyandırdı eğer daha sık istihdam değildi şaşırtıcıydı...! Ve o ve Audrey hala satılmaya devam etti...!

Hangi şanti kız sonunda satıldı için toplam gönderilen heyecan bir heyecan odada. O indirdi ve o hangi aynı urgan tarafından uzak led edildi asılı vardı. Onun alıcı cömertçe onu gag döndü. Şu an için çığlık atması pek olası değildi.

Audrey cotswold, ABD para birimi cinsinden bir milyon altı yüz bin getirdi. Sırasında onun özellikleri teklif neredeyse küçümseyen, sakin oldu. Reid Hunter tarafından satın alındı. O bağlı ve gözleri zafer Coreys bulundu bir hizmetçi tarafından uzak led gibi. Fidye almıştı. Montajda blok adımlar, Corey Gibson garip bir barış bulundu. O kızların bir ödül için oynanan bu oyunda Erkekler bir piyon oldu. Kaderini bozmak için çaresizdi. Umutsuzca, bakışları odayı taradı Seth Burdett'i görmek için. Orada değildi. İstifada, Reid Hunter'a odaklandı. Gülümsedi ve göz kırptı. Coreys kalp yarıştı. Eğer Reid Hunter bunun gibi meblağlar veriyorsa, onun için hareket ediyor olmalı Assef Aslam...! Aslam tarafından satın o hala köle olurdu! Bir kız yapmak için garip ve yenerek Daire oldu. Acı, o kazanmak değil, onu satın alan olursa olsun tanıdı. Audrey şimdi ayrıcalıklı statüsüne geri dönecekti. Ama kendi köleleştirme aslams kaçırıldı uçakta bıraktığı yerden almak istiyorum.
Teklif ilk milyona yaklaşana kadar değildi Abdul Nour casusluk söyledi. Corey'nin kendini ifşa etmesi ve nihai değerlendirmeler için çıplak durması gereken andı. Amrah'ı kopyaladı ve başlangıçta yaygın silahlarla durdu ve düştü hevesli erkek yüzleri onun zorlu anket onu dışarı aldı beyaz şerit. Gerilla lideri, geri kalanlar arasında göze batmayan bir şekilde oturdu. Ayrıca göz kırptı. Ondan müstehcen oldu.
Köle bloktaki Corey Gibson, iyi yaptığını ve tüm kurallara uyduğunu varsaydı. Kişisine teklif vermek, köleliğin etkileri konusunda korkutucu, istikrarlı bir ilerlemeydi ve özgürlük kaybı. Bir milyondan ikiye ilerledi. Teklifler s * * ttered edildi, henüz bir düello değildi. Amerikalı kız bilge gördüğü gibi dik ve gururlu durdu. En yakın olanlar block pudendum ve kasık saçlarını lezzetli iştahla inceledi. Arka koltuklar göğüslerine konsantre olma eğilimindeydi. Bir adam besbelli bir göbek bağımlısı oldu, o konsantre onun baktı satış dönemi boyunca dikkat. Zaman zaman Abdul Nour bir teklif top bir parmak kaldırdı. Ama teklif geri geldi, daha yüksek ve daha yüksek. Üç milyon yüz bin toplamı için dolar Planet Corporation'ın kızı Reid Hunter'ın esrarengiz sırıtışına satıldı. Hizmetkarı ellerini sırtının arkasına bağlarken, Corey Gibson şükran dolu bir sel hissetmesi gerektiğini düşünüyordu ve rahatlama. Ama olmadı. Kalabalığın arasında Abdul Npur'u arıyor. Alıcısı da yoktu.
Seth Burdett de öyle.
Çıplak ve bağlı, Bayan Corey Gibson yeni ona yol açtı saçlarını kavrayan bir elle kölelik. El nazik değildi.

Beverly Hilton değildi. Ama hoş ve en iyi ben Sirah sunabilir. Heyecan verici bir kahve kokusu vardı. Şu an için büyük havadar oda ve balkon Amerika'nın bir parçasıydı. Assef aslams para her yerde her şeyi başarabilir.
"Eğer biraz garip görünüyorsak, kıyafetler yüzünden."Audrey kıkırdıyordu. Onun "çok uzun zaman oldu."
"Kahve üzerinde çıplak olmak hepimiz için çok uygundu."Corey yaramaz ekledi. "Hiçbir fikrim yüklediğin."
Bir an için Reid Hunter utanmış görünüyordu. "Ben sanırım bir fikrim var..."Beceriksizce ayrıldı ve onlarla güldü. Daha sonra pahalı bir şekilde giyilen ikilisini muazzam bir Onayla inceledi. "Ben vahşi yoluyla trek sizi yapmış olmalı inanıyoruz İyi. Şu senin rakamların...! Vay canına!"
"Em'e çok iyi baktın."Corey tersledi.
"Gözlerimi kapatmamı mı bekliyorsun?"Güldü. "Sana burada davranıyorlar... ne satın aldığını görelim. Kırbaçladıkları kıza teklif verdim. Ama Assef'in onun için masraf kağıdına gideceğinden şüpheliyim."
"Yani, ppor'un kırbaçlandığını görmek senin için bir şey mi yaptı?"Corey piqued oldu. "Yapmalısın utanmalısın!"
"Oh, öyleyim! Öte yandan beni cehennem gibi azgın yaptı."
Audrey eğleniyordu. Eğer bizi böyle astı eğer harcama anlamına gelir ve bize aynı şekilde çırpılmış her sevdim senin o "demek istedin felç mi?"
"Buna oy vermezdim, tatlım. Ama sadece olsaydı...! Kutsal inek, beni duvardan Yukarı çıkarırdı. Kimlik sadece rahatlama bulmak için bir kız satın almak zorunda kaldı."
"Reid, bu korkunç."
"Belki de. Ama bu yüzden hepsi deli gibi teklif ediyorlar... en yakın geneleve gitmek için sabırsızlanıyorlardı."
"Sen de iğrençsin."
Bozulmamıştı. "Siz kızlar bir hale getirmek ister adam mutlu mu?"
"Seninle yatağa gireceğim."Audrey unblushingly kabul etti. "Ama ben lanet bana Kötü kırbaç izin sos ilk kötü adam olabilir."

Reid Hunter alaycı bir şekilde iç çekti. "Kızlar! Hayır minnettarlık. Ya Sen, Corey Gibson?"
Talep, onu habersiz yakalayacak kadar ani oldu. Corey hala emin değildi...! "Ben bu konuda herhangi bir söz var mı?"Şüpheyle sordu. "Dont haber herhangi bir üzerinde manacles, tatlım."
Değil "belki. Bazen göstermezler."
"Dikkat edin, eğer iki kız zincirlenmeye çok alıştıysanız...?"Onun sırıtış yararlı oldu. "Ben kolayca bazı sağlayabilir kelepçeli."
"Ölmeyi bırak, Reid."Audrey güldü. "Eğer gerçekten bunun için giderseniz, Assef bir kızın parasını ödeyecektir. Onu zincirleme yatağına saklarsın :"
"Neden olmasın, Reid! Yeterince yaptın kirli işi."Corey hala ilk ihanetinden kurtuldu.
"Gel, gel, Corey! Benim için değildi ve Assef youd şimdi bir harem canlandırıcı eğer."
"Eğer senin için değilse Id asla yeni ayrılmadı York. Sana ne dediğimi hatırla: Judas keçi, bana yaptığın şey bu."
"Sakın endişelenme, hayatım."Audrey titreyen bir omzunu okşadı. "Assef sana öyle ya da böyle sahip olurdu. Suçlama Reid."
"İyi... Sanırım......"

Audrey doğrudan adamla konuştu. "Zavallı canlarım hala nerede o belirsiz. İm yeri biliyorum. Ama köle mi yoksa özgür mü?"
Reid Hunter talebi salladı bir kenara. "Öğle yemeği yiyelim."O önerdi. "Ve bir iki içki. Bir ya da iki şey var..."

Özgür olmak muhteşemdi. Corey yüceltmeyi inkar edemedi. Aslam ona iddia etse bile bu vahşi yerden daha iyi. O ve Audrey Cotswold, kadınsı mutluluğun çılgınlığında yıkandılar ve kıyafetler seçtiler.
"Sana söylemiştim, Corey."İngiliz kız uyardı. "Bizi bulmak zorundaydılar. Tüm tutarı, hücrede ve kahvede kötü bir zamandır. Şimdi ev ücretsiz idi."
"Ben Miyim?"
"Dürüst olmak gerekirse, bilmiyorum."Audrey isteksizce itiraf etti. "Bana özgür görünüyorsun..."O durakladı düşünceli. "Ama Assefs emir verdiyse sanırım...! Onun uçağı orada kum üzerinde... ağaçlardan kaçmak istediğini sanma."
"Tekrar köle olmayı tercih ederim."
"Ama, sevgilim, biri tarafından yakalanacaksın... Sonunda yine blokta olacaksın. Ya da daha kötüsü...! Bu cehennem, bir aslavegirl olmaktan daha kötü şeyler var. Kahretsin, bana bak!"
"Sen onunsun çıkarcı. Kırbaçlamak için."

Audrey onu şefkatle öptü. "Seni seviyorum, Corey Gibson. Bana ve Reid'e bir şeyler bırak. İyi bir yerde yapmak. Onun yolunda kötü bir adam değil."Corey vardı cevap vermek. Sevinçli bir terk ile sevişmişlerdi. Belki de gerçekten özgürdü... belki...! Şimdi, onun insouciant ana masada karşısında bakarak, o hala bir köle olduğuna inanmak zordu biri. Dikkatle dinliyor gibiydi.
"Sanırım zavallı yaşlı Assef'in kefaletle serbest bırakılması gerektiğini unuttun."Reid onlara hatırlattı. "İşi vardı. Söz etmek için çok büyük bir meblağa mal oldu. Şu an itibariyle Abdul Nour için aslams gunning. Bir gün lanet olsun aptal piçi çivileyin."Onlara özür dileyerek omuz silkti. "Aslında bu tüccarların seni Amfaladan uzak tuttuğu çok iyi bir şeydi. Sendin... Abduls ace delikte. Seni kaybetmek elini zayıflattı."
"Şu iki adamla görüşebilir misin?..? Ya da onlardan biri?"Corey sahte kayıtsızlık ile sordu.
"O büyük bir erkeksi aşık Set Burdett adlı Hulk."Audrey eğlenceli bir şekilde bilgilendirdi. "Zavallı c***D, onun bezlerini affetmek zorundasın..."
"Muhtemelen Riviera veya Brezilya'ya emekli oldu."Reid iç çekti.
"Bu coffle getirilen bir naneli."O alay endişe Corey gözlü. "Sen acı, sevgili kızım olursa, size hizmet için mutlu olacak."
"Riske girmemelisin, Reid."Corey ona eşit dürüstlükle anlattı. "Vidalı İve Afrika'nın her yerinde, sayende. Belki bir şeyler yakalarsın."

Bunu bıraktılar. Reid devam etti. "Bu bizi bir meydanda bıraktı, Cuma günü Assefs girl ve en son kölesi hariç uzun bir zincir üzerinde vahşi bir yerde vardı. Soruşturma yaptık..."
"Ve biz almak için kullanışlı yere varana kadar bekledi."Audrey tartly katkıda.
"İkimiz de Stanley ya da Livingstone değildi, biliyormusun! Ve yerel polis teşkilatı daha az umursamazdı."Reid bir uyarıcı parmak salladı. "Dediğim gibi, kızlar...! Ben biraz emin değilim coffle üzerinde zam en iyi şey değildi her ikisi için de dünya..."
"Corey birkaç kez güzelce vidalandı ve beş kilo kaybettim."
"Alakasız harping devam etmeyin."Reids rebuke babalıktı. "Seni getirmek için çok çalışıyorum her ikisi de güncel."Corey'e döndü. "Babalarınız Tamam o ve Assef bir anlaşma yaptı. Hasta senin keyifli vücut aslams bulundurma müzakerelerde bir faktör olduğunu itiraf, ama yüz nedir bu tycoon türleri arasında milyon ya da öylesine? Gezegen şirketi krizinden kurtuldu ve baban refahta değil."
"Im minnettar. Neredeyim ben?"
"Ben Sirah adında bir kasabada. Sadece emin değilim kendimi nerede. Ben ve Audrey ile yemek yiyorsunuz."
"Ne demek istediğimi çok iyi biliyorsun."
"Corey, bırak düşsün!"Audrey yalvardı.
"Id'nin sevdiğini düşünmüyor musun?"Corey terslendi. "Bana bir ver biraz özgürlük umudu ve ben."
Sessiz durdular.
"Tamam, kelimelerden daha iyi söyledin. Bir çeşit mahkum muyum?"
"Assef seni istiyor."
"Ben isteyerek gitmek bekleniyor benim zindan mı?"
"Eğer yapmazsan, utanılacak tek şey ben ve Audrey."
"Ben ne olacağım? Sanırım işe alınan yardım beni bağlayıp uçağa atacak. Aslams yeni hasta uyanmak York oubliette?"
"O hasn't bir tane var. Id kötü kötü geldi eğer Audrey isteyebilirsiniz düşündüm... tür... dizginlemek mi?"
"Beni bağlamak mı yoksa zincirlemek mi?"
"Kalamadım sadece afiyet olsun."Reid sinirlendi.
"Olabilir mi?"
"Tut şunu!"Audrey onların acerbity güldü. "Bak, Reid, onu bana bırak. Eğer Corey kaçarsa beni istediğin gibi kırbaçla. Ama o alışkanlık...! Onu az önce kızdırdın..."
"O harping tutar..."
"Eğer ömür boyu esir olduğunu ve her gün çırpılmış almak için gittiğini düşündüm eğer öyleyse olur."
Onun "o kadar da kötü değil..."
"AR emin misin?"

Reid Hunter umutsuz bir el salladı. "Emin değilim. Bu şeylere girmiyorum."Audrey cotswold'a odaklandı. "Herkesten daha iyi biliyorsun..."
"Tamam, ben de biliyorum!"Audrey vardı dişlerini ısırdı. "Aslam Beni ilk sahip olduğu günden güne çırptı. Ben k * * napped ve cehennem gibi asi oldu. Her şey çok adaletsiz görünüyordu. Asla zincir, halat, kayışlar veya Telden arındırılmadım... Her şeyi kullandı...! O derebeyi oldu, onun yardım bana işlerini yapmıştı sonra estetik resmi görmek için geliyor."Bir hoşnutsuzluk moue yaptı. "Fark etmem uzun zaman aldı çizgiyi aşan bendim. Bu işler için kadın ve konusuydum. Daha önce bilinen kimliği. Gerçekliği görünce beni daha fazla kırbaçlamak zorunda kalmadı... kendi dışında zevk tabii ki. Hala bunu yapıyor."
"Seni kırdı Audrey."Corey acıydı.
İngiliz kız omuz silkti. "Eğer bu şekilde görmek istiyorsanız. Ama eğer analiz ederseniz Assef sadece beni anlamamı sağladı benim seks ve onun birbirleri ile ilgili olarak. Onunla mutlu oldum."
"Seni eğlenmek için kamçıladığı zaman hariç mi?"Corey talep etti.
"Kahretsin, Corey, Seth Burdett seni kırbaçladı...!"

Birbirlerine baktılar göz ucuyla. Corey suçluluk duyuyordu. Bu insanlar onun arkadaşlarıydı. Audrey onu severdi. "Im... Özür dilerim."Contritely kekeledi etti. "Şimdilik unutacağım. Daha sonra yapman gerekeni yap. Bir güzel var sağlar akşam yemeği. Sanırım biraz sarhoş olmak istiyorum."
Yaptıkları şey bu.
"Reıds pozisyonu kolay değil."Audrey iki kız yatak için soyunmuş olarak reflectively söyledi. "- Ne işler daha fazla karıştı Aslam herkesten daha iyi biliyordu. Birbirlerinden hoşlanıyorlar. Aslam sizi isterse, Reid standart bir yağ bloğu satın almak isteyen ondan farklı olarak görmüyor."
"Tanrım, teşekkür ederim!"
"İyi, yol buydu bu. Corey darling, mesajı aldın mı? Erkekler bizden hoşlandıklarını yapar kızlar. Görünüşe devam etmek için yaygara yapabiliriz ama bir şeyi değiştirmez. Biz son Yukarı başlarken çırpılmış veya becerdin ya da takas. Büyük piyano gibi mallarının bir parçasıydı."
"Savaşmazsak...!"
"Aptal olma. Erkeklerle savaşıp kazanamayız. Ama eğer kendinizi şanti almak zevk, git önce."

Corey külot ve sutyen çıkardı. Yine çıplak olmak iyi geldi. Çıplak naturel oldu. Seth Burdett bırakıyordu.
"Sevgilim, senin whipmarks harika soluk var, onlar neredeyse gitmiş."Audrey, zincirini kahvede paylaşan kızın saten derisini şefkatle parmakladı.
"Tanrım, çok güzelsin!"
"Sen de öyle."
"Aslam biz werent. Any Eğer bizimle rahatsız olmaz güzel olan kız şanslı. Aşk yapmak sağlar. Bak, ben de çıplağım!"

Aşk yaptılar. Birbirlerine tapıyorlardı. sevgi ve alkolle sarhoş olan Corey bir şey hatırladı.
"Değildik sandık...?"
"Kaçmadığından emin olmak mı istiyorsun?"Audrey kendini besotted oldu. "Sen gerçekten beni istiyor...?"
"Gerektiği bekliyorum."Corey saçma bir şekilde ciddiydi. "Güvenilmiyorum, ben? Yani, onun bu kadar kolay kaçmak..."

Audrey kıkırdadı. "Seth Burdett'i bulup kendini siktirmek için mi? Corey, sen kesinlikle ahlaksızsın. Tekrar sevişelim mi?"Seviştiler tekrar.

"Şimdi daha iyi hissediyor musun?"Uzun zaman sonra oldu. Audrey eğlenmiş gibiydi. "Kahretsin, seni seks bombası, sen tam zamanlı bir işsin."
"Harika hissediyorum. Bütün gece bunu yapabilir miyiz?"
"Corey, sen bir hetrosexual ilişkilere rezalet... ve biraz uyumam gerek."
İki kız aramada sürekli kıkırdadı. Reid Hunter'ın düşünceli olduğu bir çift kelepçe gecikti onları başucu masasına yerleştirdi. Tartışmalara yol açtılar.
"Ön tarafta mı? Önlerinde zararsızlar. Insignia gibi?"Corey wheedled.
"Ama seni yerlere gitmekten alıkoymuyorlar."
"Hayır, sanırım değil." Corey, kendinden daha fazlasını içeren önemli bir karar olan şeyle uğraştı. "Arkamdan iş çevirmeye ne dersin?"Kıkırdadı. "Kimliği çok saçma fırça ile hiçbir yürürken hissediyorum eller."
"Mmmmmm, ama yine de yürüyebilirsin. Çalıştırabilir misiniz?"
"Tanrım, hiçbir şeyin bu kadar zor olduğu hakkında hiçbir fikrim yok."Corey kaşını kırıştı. "Beni kelepçelemeye ne dersin? Yani senin bileğime mi?""O lanet kahveye çok benziyor, sevgilim."
"Ha, öyle sanıyorum. Bileğimi bir yere yatmaya ne dersin?"
Corey bir iftira bileğine sahipti. Onu kelepçeleyerek tehlikeye attılar bedrail. Kıkırdayarak, uykuya daldılar.

Silah sesleri onları korkuya geri getirdiğinde saatler sonra karanlıktı. Audrey saniyeler içinde yataktan çıktı, o giysi sürükledi ve içinden kesik kapılı. Bir yerden bir tabanca üretmişti. Şaşkın ve korkulu, Corey Gibson onun gitmesini izledi. Her şey çok hızlı, unutmak istediği şeye çok fazla geri dönüş oldu. Endişeyle, Corey kapakların altından kaymış ve elbiselerine yönelmiş. O garip bir şekilde tuzağa bir ayak ile aniden katta düz neden anlamak için ona kayda değer bir zaman aldı. O zaman hatırladı kelepçe. Onu tutsak etti.

Corey Gibson korkmuştu. O da kızgındı. O yatakta geri mücadele ve hayal kırıklığı bir öfke onun sol ayak bileği yuvarlak metal grubu ankete. İçin sanırım birkaç içki ve kıkırdağın kendini bu duruma sokmasına izin vermişti...! Ama Audrey eğlenceliydi, iki kız arasında gülünç bir boğuşma oldu, hepsi bu. Yoksa hepsi bu muydu? Corey Gibson onun geleceğine bakmak ve bir kelepçe, bir zincir, bir ip ve çırpılmış olma tehdidinden başka bir şey görmemek çok kolay bulundu. Kasten acıtarak bağına fretfully tekme attı.

Ama sesler hala oradaydı ve Audrey geri dönmedi. Çılgın umut, Corey yastık Audreys başından sıcak mevcuttur kaldırdı. Ama anahtar filan yoktu. Nefes nefese ama metodik onu gergin kelepçenin izin verdiği sınırlara Çıplaklık. Onun questing parmakları herhangi bir yardım bulunamadı. Kelepçe anahtarı odasında olsaydı o dresser üzerinde olması gerekiyordu ve onu dresser o ulaşmak için yatağı taşımak zorunda kalacaktım. Serbest sağ ayağıyla ayakta dururken, çekmeye ve çekmeye başladı...
O zaman sesler daha yüksek sesle oldu. Bir atış daha oldu, bir atış daha. Ağır ayak sesleri onların thudded üst kata...

Corey dışında her şey aynıydı. Daha önce, o Abdul Nours masasından önce askıya asmıştı zaman her iki bilek tarafından olmuştu, bacakları sunmak için geniş yayıldı onun vulva mükemmel bir wiew ile gerilla. Şimdi, o sadece bir bilek tarafından asılı, diğer ters ayak bileği bükülmüş diz beceriksizce sürüklenen onun arkasından kelepçeli edildi. Bir iğrençti duruş. Acıyor. Gözyaşlarına yakındı.
Tüm bu çok kırıcı oldu. Audrey ortadan kaybolmuştu. Abdul onu düzgün bir paket bekleyen teslimat gibi yatağa kelepçeli bulmuştu. Kendini beğenmiş ayak bileğini serbest bırakmıştı ve her iki bileğini de arkasından kırptı. Bekleyen uçağa sürüklenen, o korku Reid Hunter yayılan ölü figürü ile görmüştü. Diğer iki hareketsiz paket vardı...
Hepsi bu kadardı! Hayatını değiştirmek ve özgürlük bir kız soymak için çok basit! Bayan Corey Gibson, Abdul Nour'la röportajını bekliyordu. Eğer işe alınmak üzereyse, ne olacağını tahmin edebilirdi.
"Güveniyorum rahat mısınız Bayan Gibson?"
Gerilla lideri, geri kalanıyla o kadar kötü uyuşan suaviteyi severdi. Düşman gözle, askıya mirasçı onu masanın arkasında sandalye almak izledi. "Sen Im bilmiyorum."Corey siad açıkça. "Eğer konuşmak istiyorsan, çözülmesi için minnettar ol:"
"Eminim yaparsın."
"En azından ayağımın yere düşmesine izin ver?"
"Hayır."
"Bu bir çeşit işkence. Hasta her zaman nefes nefese ol."
"İyi!"
"Ama lütfen...? Seninle makul bir şekilde konuşmak istiyorum. Beni ipe kukla gibi asmaya zorlama. Daha sonra bana işkence edebilirsin... eğer çaldığın şey buysa beni."

Nazikçe alkışladı. "İyi dedin, canım. Tüm dikkatinizi çekiyorum. Belli bir sosyal statü Genç Bayanlar görüşme bu gergin duruşlar en yararlı bulduk. Olmadan ipin yardımı, kelime oyunu eğilimi gösterir."
Askıya alınan Corey, onu İstiflemesini ya da kurumasını ya da daha iyisi olmasını istemişti: bırak ölü!. Bunun yerine, o bleakly söyledi :" Ben çok fazla zarar kelime oyunu. Lütfen... Audrey nerede?"
"Bunu kendim bilmek istiyorum. Bayan cotswold adamlarımdan kaçtı. Hala arıyoruz."Corey kendini ipin sefaletine bıraktı. Çöl gözleri vardı hevesli zevk ile gergin Çıplaklık onu içme. Ama Audrey iyi bir haberdi. Audrey onu terk etmezdi. Ne yazık ki, o sordu: "şimdi benimle ne yapacaksın?"
"Hapis cezasına tabi ve hafif işkenceler gururlu beyaz kızlık mütevazı disigned."
"Senin ve o lanet kahvenin beni yeterince alçakgönüllü yaptığını düşündüm."
"Tabii ki, benim ordu genelevde sojourns tarafından serpiştirilmiş."

Böylesine işte bu oldu! Şey, en çok korkuyordu. Corey ıssızlık içinde inlemek istedi. Bunun yerine, o teklif: "hala benim için büyük bir fidye alabilirsiniz?"
"Belki sonra, ben humilitations relished sonra. İn a birkaç ay, askerlerimin spermleriyle dolu bir karnı ile sizi ABD'ye iade etmek için birkaç milyonu kabul etmem beni eğlendirebilir."
Kadın olmanın cezası! Bir kız döndü olursa olsun, orada olurdu bekleme. Nefret dolu bir vizyondan uzaklaşan Corey, " evleneceğiz ya da bir şey mi?"

Abdoul Nour askıya kızın iyi maruz seks tefekkür dalmış oldu onun zevki. Coreys bileğine kelepçeli bacak alışılmadık bir açıyla onu kasık dudakların bir inceleme sağladı kaldırdı. Onun saygısının kavrulmasını engelleyemedi. Sesindeki pişmanlık sahte idi. "Korkarım artık sana onurunu sunamam, canım. Bayan cotswold'u rehine olarak kaybettim. Bay Aslam'ı işine geri sattım. Anladığım kadarıyla babalarınızla iyi anlaşmış. kriz. Kahire'de serbest kalmana izin verirsem hemen eve gidersin."

Ağlamış olabilir. Her şey ters gitti. Sonsuza dek mahkum olacak. Umutsuzca, o yalvardı: "bak, gidecekseniz şeref sözü gibi bir şey, istersen şartlı tahliye. Sana benimkini vereceğim. Beni Kahire'ye gönder. Orada olmamı istediğin şeyi yapacağım. Hasta Abdul Nour romantizm ile Basın doldurun ve Kötü geliyor Burada benimle birlikte yasal karın olarak. Lütfen...?"
O gerçekten onun dikkatini çekmişti. "Bunu neden yaptın?"Şüpheyle sordu.
"Genelevden kaçmak için."
"Yani!"Şimdi eğlendirildi. Oydu ayrıca etkilendim. "O genelevde binlerce kez becerdin kızlar var... Bir yıl boyunca günde sadece üç kez. Onlar ve amcıkları onları yerleştirdiğim günden farklı değiller oralarda. Neden bacaklarının arasındaki küçük yarıktan bu kadar endişeleniyorsun?"
"Nedenini biliyorsun."
"Titiz beyaz mores! Ama cidden, Bayan Gibson, dileğinizi yerine getirdiğimi varsayarsak, bunu nasıl bilebilirim seni geneleve mi koyayım?"
"Ben sadece sanmıyorum. Oh, lütfen beni bu b**stly ipinden indir."
Bastonunu buldu ve kelepçeli ayağının kalkık tabanını beş kez kesti. Birden Coreys acı deminished sesler, o sakince dedi: "kolayca görgü unutmak. Bir erkeği fakir bir eş yapardın."Askıya bıraktı, ağrı ayak yangını büyüttü onu.

Görmek saçma oldu Eski bir arkadaş olarak Achmed. Ama bir sonsuzluk Corey yere ayağını düşürmek isteyen herkes memnuniyetle olurdu görünmek için yeterli saat Abduls boş masanın önünde bir bilek tarafından asılı sonra. Serbest bırakıldı, halıya oturdu ve mutlu bir şekilde yaralarını ovuşturdu. "Teşekkürler, Achmed. Seni tekrar görmek güzel."Resentfully, ne kendisi istemiş olabilir mi başka ne dedi.
Achmed okşadı saçları. "Seni güzel kız. Seni güzel mahkum. Achmed artık kaçış asla emin olun. Her akşam sevişiyoruz."
"Teşekkür."

Filmlerde görülen hava ile, Achmed onu sağ kelepçeli tanıdık hücreye kısa yolculuk için soluna el. Yaka ve zincir bekliyordu. "Boynuma kilitlenirken hala ayakta duruyorum."Corey parlak gönüllü oldu. Bana "sen güzel , Hasta sizin için iyi olur."
Boynundaki metal çemberin kapanması eski hapis anılarını getirdi. Ama canlı daha, bu coffle ve Seth ona döndü. O için can attı korkunç bir açlık ile onu. Hiç şüphe yok ki onu güvenli bir şekilde sattı ve önemsedi. Ben Sirah'da bir gecede kalmazdı, bu yüzden Abdul Nours baskınından hiçbir şey bilmiyordu. Göz kırptı gözyaşı.
"Zavallı Bayan Gibson yine zincirlenmiş mi?"
"Bir yaka ve zincir giyen çok eğlenceli değil, Achmed."
"Genelevden daha çok hoşlandığını mı sanıyorsun?"İsteyerek sordu. "Yaka ve zincir giymek orada da koşmak yok. Ama güzel uzun zincirli."

Achmed de bunu biliyordu! Corey Gibson, metal bandından boynuna kadar uzanan bir zincirle askerlere hizmet ettiğini hayal etti. Kızlar hiçbir şey değildi burada, sadece Evcil Hayvanlar ve mahkumlar. "Geneleve ne zaman gönderileceğim, Achmed?"
"Soru sormuyorsun."
"Özür dilerim, Kimliği unutulmuş. Şimdi beni becermek mi istiyorsun, Achmed?"
"Bir dakika içinde. Yok bitiş zinciri."

Biliyor olabilir! Bir kaçak olduğunu. Bir konu kurtarma cazip. Ne yazık ki, Achmeds'in utancını izledi. "Beni biraz daha zincirleme konusunda üzülme, Achmed. Onun emirler, değil mi?"
Emir "dir. İki el, iki ayak. Tüm kilitler farklı."Etkileyici bir anahtar halkası salladı.
Zincir de etkileyiciydi. Bağlantılar her yerdeydi. Bir çıplak kız tutmak için oldu saçma. Ama Corey gülmedi. Neyse ki, çoğu yere sürüklendi. Geri kalanının ağırlığını taşıyabilir.
"En üzgünüm... çok fazla zincir..."
"Ah, devam et. Beni düşünme. Bileğim burada."
"Çok nazik bir kızsın."

Bandın bileğini daire içine almasını, asma kilit çıtasını izlemesini izledi. Ağırlık şaşırtıcıydı. Diğer elini tutarak söyledi. Şok edici bir hale geliyordu yapılacak doğal bir şey. Tüm bacakları bantlanmış ve zincirlenmiş olduğunda, jailors özür dileyen gözünü yakaladı. İkisi de güldüler. Achmed hemen parlak tarafı gördü. "Hala sikişebilir. Zincir durmuyor açık bacaklar."
Sonra ve yalnız, Corey ağladı.
Uyumaya hazırlanırken, elli kilo zincir gibi görünen şeyleri sürüklemek ve düzenlemek zorunda kaldı.
"Seni sık sık ziyaret edeceğim."Achmeds woebegone özür parçalanıyordu. "İzin verilir. Ama belki de artık ihtiyacın yok?"
"Elbette gelmelisin, Achmed. Arkadaşım sen."Sabah ışığında haberlerden sonra samimi olmak zordu. Corey. büyük bir soru işareti tarafından ele geçirildi. "Onu rahatsız etmek için ne yaptım?"
"Achmed emin değil. Ama onun için çok sıkıntı var. Belki sana kızmıştır."Achmed kendini kötü haber taşıyıcısı biliyordu. "Genelev o kadar da kötü değil. Çok canı cehenneme. Bir kız zevk alır."
"Neden beni kırbaçlamıyor, ya da böyle bir şey... Bu b**stly bağlama şeylerden biri o kadar düşkün hes?"
"Beğendin mi?"
"Hayır, sanırım ben yapma."
"Genelevin. Sadece boynundaki zincir. Bol bol uzan."Achmed Gümüş astarları arıyordu. "Sen iyi kırbaç olsun. Talifa şimdi üst kız. O her biri yeni kırbaç.
"Dünyada ne için? Eğer biz kötü bir şey yapmadım!"Corey Gibson için hiçbir umut Gümüş astarı yoktu.
"Göster o patron. İyi davranmak mı."

Rasyonalize olur. Corey bundan emindi. Her neyse ona yapılan Amfalaların kendi mantığı ile renklendirilirdi. Glumly hala onu hücresinin duvarına sabitleyen zincir kütlesine baktı. "Tüm bu donanımı giymek zorunda mıyım?"Diye sordu umursamazca.
"Kimse Achmed'e söylemiyor."Onun jailor kirişli. "Nasıl bout bir zincir bir bilek?"
"Hiç zincirlenmek istemiyorum. Abdul Nour'a soramaz mısın?"
"Gitti. Büyük hızlı acele. Not bırakın."
"Ve not beni geneleve mi koymuş?"
"Doğru! Böylece Achmed ne yapmalı."Bir özür daha silkti. "Not ayrıca, rüşvet veya kaçmayı denediğinizde kırbaçlandığınızı da söylüyor. Çok kötü kullanın yenmek."

Bayan Corey Gibson titredi. Premeditasyonda ve bu sevimli Sudanlıların rehberliğinde, bir geneleve girmek ve ödemesiz bir fahişe olmak üzereydi. Talifas Hoşgeldiniz olurdu çıplaklığını kırbaçla... Muhtemelen ciddi. Bunların hiçbirini söylemezdi. O yorgun askerler onların sert itme hangi bacaklarının arasına bir delik ile bir kadın tesis olmuştu penis ve orada olmayan bir rüyanın peşinde spermlerini pompalayın. Hepsi gerçek dışıydı. Eğer Abdul Nour savaşta öldürüldüyse, malları sıradaki eşkıya döner. Onun için orada olurdu hiçbir umut. Acı, o bir fahişe gerilla penetrasyon on yıl sonra ne düşündüğünü merak etti. Bir kez daha Seth Burdett'i özlemle düşündü... Ama Seth gitmişti.

"Tamam, Achmed. Ben sana birkaç milyon teklif etmeyeceğim. Kırbaçlanmak istemiyorum."
"Bu teklifle aynı."Kurnazca terslendi Ahmed. "Ama bu sefer achmed no flog pretty back. Şimdi başlıyoruz."
Corey ranzasında oturdu ve asma kilitlerin düşmesini izledim. Ama orada özgürlük yoktu. O uyuşmuş hissettim, o girmek üzereydi ne tam büyüklüğünü anlamak mümkün. Bir fahişe! Elleri serbest bırakıldığında, metal grubu boynuna yuvarlandı. "Yakayı takmalı mıyım, Achmed?"
"Zinciri alıyorum. Yaka kalmak."Kelepçeleri kaldırdı. "Talifa doğru bir şekilde düzeltilmesi bekliyorum. Özür dilerim."
"Önemli değil, Achmed. Ellerimi nerede istiyorsun?"
"Talifa istediğini yap. Achmed öne kilitlendi."

Achmed hakkında çekici bir şey vardı. Minnetle, Corey bileklerini uzattı. Ne kötü bir durum o gelmişti sırtında yerine kasık saçlarının üstünde kelepçeli eller için teşekkür etti! Acı, o önerdi: "em tight tıklayın, Achmed. Talifa'nın aldattığımızı düşünmesini istemem."Achmed onları tıkladı sıkı.
Talifa, yeni kızını kendi önemiyle bariz bir zevkle teslim etti. Corey Gibsons sosyal statüsünün bir kızı dahil olan bir genelevin her Matronu değildi. Birden o socialites kişinin olumlu eğilim için ipuçları olurdu asker arasında etrafında kelime geçti. Acemilerin sayısını korumak için ihtiyatlı bir zihinsel not aldı günde bir düzineden fazla olmayan penetrasyonlar. Bazen yeni bir kız biraz zaman aldı...!
Corey, Achmeds'in dolor'a geri dönmesini izledi. O Talifa paylaşmak olmaz bir erkek şefkat vardı. Kızlar kızlara acımasızdı. Önceki hapsedilmesindeki ceza odasını hatırladı.

"Seni çok güzel yapıyorum. Ama önce kırbaçlarım."Talifa konuşkan söyledi. "İyi olacaksın kız mı?"
"Babam sana benim için bir milyon dolar ödeyecek Talifa."
"Bu kötü kız olmak. Rüşvet denediğin için seni daha çok kırbaçlarım. Rüşvet izin verilmez. Şimdi odaya gel."Tutarsız bir dürtü içinde sevgi Talifa yeni kızını sıcak bir şekilde öptü. "Bence çok hoşsun. Whip'ten sonra iyi anlaşıyoruz."
"Ama Talifa, neden kırbaçlanmalıyım? Nasıl davrandığımı bildiğim kadar iyi davranıyorum."
"Güzel bir giriş. Kızlar izle. Ders ver."

Corey her zaman mahkumların idamlarına ya da uysalca bir hücreye girmelerini merak etmişti. Neden kavga etmediler? Kaynarken neden pasif ve uyumlu olun korku, adaletsizlik, öfke ile? Niçin? Elbette, kelimeler başarısız olduktan sonra fiziksel bir protesto yapmalılar! Ama kendini sansürledi. Tekmeleyebilir, çığlık atabilir ve ısırır. Kelepçe durmaz ki. Ama bu cafe-au-lait dişiyi acı ve cinsiyetinin kirletilmesine kadar takip ettiği için abjectly itaatkar davranıyordu. Ama o şeylerden biriydi. Bir gelgit pençesinde olduğunu olamazdı kök. Acı bir şekilde, manşet ve yaka mantığını anladı. Will'den bir kızı soydular.
Yerdeki her yüzük bir kelepçe tuttu, diğer yarısı meraklı bir kızın bileğine sıkı sıkıya sarıldı. Yeni bir kız oldu alwayswelcome. İş yükünü ve çizgileri yaydı. Gülümsemeler misafirperverdi.

"Talifa'nın yardımı var."Baş kız kendisi gibi başka belirtti. "Amrah'ın yerini al. İyi olmanı sağla. Onun adı Raynee."
Daha fazla süspansiyon. İki kız Coreys ayaklarını yerden kaldırmadı, ancak kaldırılan kolların gerilmesi kelepçeleri ısırdı. "Biz güzel sırtını kırbaç sadece süre, uzun değil."Talifa düşünceli solicitude ile açıkladı. "Biz böyle kırbaç iyidir. Güzel amcık kullanıyor, bu yüzden zarar vermemek en iyisidir."Sanki sevgi dolu arkadaşlarıyla ilgileniyormuş gibiydi.

Acı oldu b * * stly. Corey Gibson her vuruştan nefret ediyordu. Onlar Seth ile olmuştu onun bel ısıtmalı değildi. Onunla birlikte, her kirpik damarlarından akan erotik bir ateş göndermişti. Ama bu soğuktu. Oydu onu alçakgönüllü yapmaktan başka bir amaca hizmet etmemek işe yaramaz olduğuna ikna oldum. Talifa ve Raynee bir sonraki planlama, her kırmızı çizgi üzerinde haykırıyor, lezzet ile kırbaç kesti. Birkaç vuruştan sonra vazgeçti sessiz olmaya çalışırken, birkaç çığlıktan sonra gagged olmak için yalvardı.
"Biz gürültü yapmak ve ayak tekme umursamıyorum."Talifa teselli etti.
"Ama gürültüden çok utanıyorum... çok kötü acıyor." Onlar onu bir ağız dolusu bez ve dişleri arasında bağlamak için bir şerit ile gagged. Parmaklar zevk veren bir evcil hayvan gibi seviyordu. Şimdi çığlık atamayan kıza, devam ettiklerinde darbeler iki kat şiddetli görünüyordu.
"Güzel sırt çok güzel görünüyor."İki kırbaççı acelesi yoktu. Onlar parmaklarını keşfetmek ile weals takip, olasılıkları tartışırken ve diğer kızlar ve konuşma onların kirpik altında davranış. Onların güvence samimi geliyordu. "Biz güzel göğüsler kırbaç değil. Askerler göğüsleri çok sever."Corey, tanganın cildinde kesildiği zamanları kaybetmişti. O vardı o almak gerekir kaç darbeler sormak unutulmuş. Ama ne fark ederdi? Şey şimdi ne önemi vardı? Hangi çaresiz tutuldu tarafından parlayan krom çıplak kollarını sütunları baktı bu haksız ceza için. Metal bantlar bileklerinin derinlikindeydi, ayak parmaklarını sınırlarına kaldırmaya zorladı. Ayak parmaklarının hala yerde olduğu için minnettardı. Ama acı oldu mide bulandırıcı... Belki de bu yeni bir kıza yapıldı, böylece bir penisin impaling itmesi karşılaştırılarak küçük bir sonuç gibi görünüyordu. Duvarın etrafında zincirli kardeşlik onun acı onu izledim değişen tepki, kendi hatırlayarak.

"Kızlar iyi askerlere kibar değilse sık sık kırbaç olsun."Talifa yardımsever bir şekilde açıkladı. "Hizmet çok fazla şikayet varsa biz onun önünü kırbaç. Şişer ve hıyar için çok hassas."
Her şey iyi düşünülmüştü. Ahlaki itaat oldu. Bir kirpik onun koltukaltı içine nefret titrek olarak Corey onu gag sert biraz. Neden, oh neden kızlar bir alt whip edemedim onlar ve bu konuda bırakmak? Bu kırbaçlanan kızlar her zaman en ihale girintilerini aramalı mı? Ona bacaklarını açmasını söylemeyeceklerini umuyordu.

İşlerinden memnun kaldıklarında kollarını serbest bıraktılar. Sonraları izledi, o beceriksizce katıldı elleriyle onu gag koparıp olarak gülüyor. Vuruşların kesilmesinde büyük bir rahatlama içinde Corey onlarla sırıttı. Kelepçe çok az durdu ama çoğu şey yaptı zor. Kelepçeli bir kız sonsuza kadar uzanmalı ve gerilmeli ve bükülmelidir.
Corey bunu şöyle düşündü: olacağı oda. Bu kilim hangi büyük bir geniş taş odası oldu, d** * * s ve büyük minderler ringbolt ve zincir karşı lüks ve neşe bir not vurdu. O zaman orada Abdul Nours askere fahişelerin geri kalanı için iade edilmişti liderliğindeki onların yaka ve zincir. Bir kez daha onun çizgili Çıplaklık ilgi ilgi İhsan.

Kelepçelerinin kaybı karşılığında Corey kişisel zincirini ve asma kilidini aldı. Onu bağladı yaka büyük ringbolt duvar cömert bir yayılma tarafından bağlantılar. Hiçbir şekilde onun kişinin herhangi mans keyfi müdahale edeceğini rahat ama amansız hapsi oldu. Talifa gururla olanaklara dikkat çekti.
"uyku ve Güzel kalın kilim fuck, denemek ve bir şey kapsayacak asla. Battaniye yok. En rahat! Şimdi yürü."
Aslında mümkün oldu! Ama Coreys yaka onu snubbed komşu ringbolt sadece kısa boyun her iki tarafa. Bir snub'dan diğerine yaklaşık beş adım oldu. Aynı mesafeyi orta koridora doğru yürüyebilir. Gösteriyi onaylama, Talifa sonra küçük kırmızı hap konteyner sunulan. "Her gece bir tane."Sırıtması iffetsizdi.

Corey kızardı ve fırça ve tarak ile birlikte, her kız için sağlanan küçük kabine kadınsı nesne koymak ve birkaç kadın önemsiz şey. En azından, sperm Abdul Nour ona steril hale getirileceğine söz vermişti. Ama onun refahı için tasarlanmış tüm bu küçük şeyler sadece onun yeni bilincini yoğunlaştı koşul. Fahişeler değerliydi ve dikkat edilmelidir.
"Adam diğer kızlar ona lanet izlemek istemiyorsanız, güzel perde."
Corey yine kızardı. Bunun için bile gizlilik yok! Wryly, Talifa'yı izledi o vermek ve ödemek zorunda değildi müşteri ile yalnız seks vulgarities alabilir hangi kefen kasvet sağlamak için bir demiryolu etrafında bir d* * * * asılarak bir hastane hemşire taklit. "Ama orada değil... odalı... bir yerde?"
Talifa kıkırdadı. "Zaman yok. Genellikle tüm kızlar aynı anda kullanılıyor. Perde çok iyi. Bazı istemiyordum."
Korkutucu bir gerçek haline geldi. Küçük panik içinde, Corey blurted: "Talifa, bunu hiç yapmadım! Bilmiyorum...!"
"Sikildin mi?"Talifa makul suçladı.
"Evet, Evet... ama bu...!#
"Hiçbir fark yoktur. Aptal kız olma."
"Orada değil bir çeşit... tebrik mi? Benden beklenen bir şey mi? Sadece bilmiyorum çünkü cezalandırılmak istemiyorum."
Talifa böyle masumiyete güldü. "Sen
pretent seni seviyorum. Bol dokunma, bol öpmek... çıkartmayın!"
"İstediği her şeyi yapmak zorunda mıyım?"
"Elbette, aptal! Yaraladığı sürece. Sonra bağır."

Genç Matron böyle bir vaivete sırıttı. "Bazıları seni kırbaçlamayı sever. Sadece al küçük bitlik... ilk. Onları çok sert bir şekilde yapmak. Hoşlanıyormuş gibi davranıyorsun."Hayati bir hizmeti hatırlayarak, Talifa ekledi: "her zaman başında kock emmek. Senin için güzel temizliyor."
Talifa gidiş izlerken, Bayan Corey Gibson, referans şartlarını aldığını fark etti ve şimdi iş dünyasındaydı. Diğer kızlar Coreys weals hayran ve kendi sergiledi. Bir duvara zincirlenmiş yaşayan can sıkıntısı, onların ceza odasına yapılan ziyaretler ve acısı dramatik bir ara verdi. Onlar istenmeyen tavsiye bağışladı.
İyi "lütfen dostum. Sonra da hiçbir cezalandırma."
"Dont savunuyorlar. Raynee ve Talifa deli ve kırbaç olsun."
"Oluyor Tamam, dille oynarız. Raynee ve Talifa bize onlar için yaptırıyorlar."
"Şimdi erken. Askerler daha sonra gelmeye başlar."
Her iki taraftaki kız zincirlerinin uzunluğunu geliştirdi ve onu öptü. O bir... en eski meslekte kardeşlik spontan gösteri ve Corey ağlamak istiyorum yaptı.
İlk gününde Corey on bir erkeğe hizmet etti, ikincisinde on iki oldu. Kırbaç kazanmadı. Biri adamlar ona çikolata verdi. Geceleri Raynee ona bir pislik verdi. Hizmetçiler yüzükten yüzüğe bir küvet taşıdılar ve her kızı canlılıkla yıkadılar. Oldukça hijyenik ve metodikti. İnceleme her gece kendisi ve vajinası, Corey gerçekten değişip değişmediğini bilmiyordu.

Abdul Nour genelevindeki kızlar zincirlerinde yaşıyorlardı. Tek bir şeyden daha fazlası onların hayat, değişmez ve her yerde. Bu planlı şehvet odasında hücreden farklıydı. Corey, demir yakasından ve bağlantıların ağırlığından tamamen habersiz olamazdı. Diğerleri gibi, o bir Tesbih parmaklı olabilir gibi sonsuza kadar parmak oldu. Erkekler de parmakladı. Bir kızın bu metalik kanıtında buldukları zevklere şaşkına döndü çaresizce içecek. Asma kilidi test edildi ve giyerken saçma bir fiyat bulmaya başlayana kadar yorumlandı. Gerillaların, kızların sağladığı şeyin spazmodik olması gerekiyor. Sürekli agresif bir gün bellerinde ve dudaklarında, bir seferde sadece bir veya iki kahramana hostes oynadıkları başkaları tarafından takip edilebilir. Yorgun savaşçılar göğüsler ve meme uçları ve kasık saç parmaklı gibi onlar kazandırdı dedikodu parçaları. Corey, Abdul Nour'un yokluğunu fısıltılarda konuşulan bir görevde öğrendi. O fahişe için onu küme düşme üzerine pratik hangi zaman eksikliği sonucu şüpheli vücudu ve uzuvları söz verdiği hafif işkenceler.

Ve Achmed vardı! Ziyareti onu bir hastanede bir hasta gibi hissettirdi, bir arkadaşını gördüğüne çok sevindi. O serviced onun hunger ile tüm emrindeki incelik. Çoğu esnaf gibi, fahişeliğin kendi küçük becerileri vardı. Onları hızlı topluyordu.
"Jij-a-jij'i çok iyi öğreniyorsun."Onunla gurur duyuyordu.
"Teşekkürler, Achmed. Sence Buradan hiç çıkmayacak mısın?"
"Sen güzel zincir ve yaka sevmiyorum?"
"Tamam, demek istediğim, Amerika'ya geri gönderilmemle ilgili bir şey duydun mu?"
"Hiç kimse senin gibi bir kızı göndermez." O şok geldi.
"Haklısın sanırım."O hak unutulup içine konuyu silkti. "Audrey Cotswold'u yeniden ele geçirdiler mi?"
"Artık arama yok. Gitti. Çok kötü."Yok o zorla. "Eğer onu bulursa, kırbaçlanır."
Hoş bir ziyaretti. Bayan Corey Gibson Achmed'e yakında tekrar gelmesini söyledi.
Kızlar ona prestijli bağlantıyı kıskandılar.

O vardı erkek arzuları kaprislerine alışmış. Talifa haklıydı. Bazı istek üzerine ev tarafından sağlanan küçük bir ışık kırbaç ile hafifçe göğüslerini veya vulva kırbaç istedi. Corey vardı O onların zevk için vücudunu bertaraf ederken tepkilerini kontrol etmek öğrendim ve dişlerini gritted. Bu pleasantry ile derisinin üzerine yerleştirilen işaretleri hızla soluk ama mükemmel ilham üzerinde büyü yapması beklenen ereksiyonlar. Ayrıca kravat-uppers vardı. Kendi kavramları vardı ama birkaç achmeds hile yakalanmıştı... elleri arkasında kemer için bağlı ve belini Kaldır, bir kız üstün bir sevinç verdi. Nedenin sıradan valiantlarından biri bu isteğin bilinmesini istediğinde, Corey ona bir yastık altında tutulan ev ipinin uzunluğunu sağladı bu amaçla, ve onları bağlı olması için arkasından bileklerini geçti. Bütün bu tuhaflıklar, her gece akşam yemeği için Şili con carne'yi isteyen koca gibi biraz sıkıcı olmuştu. Espri bir sürpriz oldu ve ekstra bir şey olarak geldi. Onunla birlikte getirmişti, ağzını kauçukla dolduran ve boynunun arkasında sert bir şekilde bükülen modern bir tesis. Corey şimdiye kadar olduğu kadar sessizdi. Onu çaresiz hale hangi arkasında perde çekti zaman o anında onun aldatma derinliğini fark etti. Görünen her kız benzer şekilde tutsaktı. Diğer perdeler katlanmış gibi uzakta tek tek onlar bağlı ellerde asılarak ve sıkı gags sinirli kafaları sallayarak diğer dar Bakireler ortaya çıkardı. Corey kapıya doğru baktı ve aynı raynee ve Talifa beheld zaman durumu kalbi düştü. Eğer bu kurtarma olsaydı, istediği türden değildi.

Erkekler diğerlerine benziyordu. Onlar hiçbir lider sported. Ama onlar delinmişti. Büyük bir cıvata kesici kısa iş yaptı asma kilitlerden ancak yakayı her küçük boğazda kilitli bıraktı. Yakada bir yüzük vardı. Halka aracılığıyla yeni bir yarım inç sisal ipi dişlendi. Sayma Raynee ve Talifa, yirmi vardı kızlar. Tek tek tasmaları dişlendi, böylece hiçbiri diğerlerinden bağımsız değildi. Bir coffle değildi. İpte düğüm yoktu, ileri geri kayabilirdi. Ancak, yine de, yirmi amansız katıldı. Bir adam bir sandalyede durdu ve gagalarının yasakladığı soruyu yanıtladı. "Amfaladan hareket ediyoruz. Liderimiz savaş yapıyor. Yeni bir eve götürüleceksin. Direnç size bir kırbaç kazanacağım. Seni susturmak için gagged, cackling pullets için zamanımız yok."
Mantıklı geldi bana.

Kamyon yolculuğu rüyalardan nerede sen orada önünde. Corey Gibson'a, onu ben Sirah'a giden trek'e götüren diğer sarsıntı yolculuğunu anımsatıyordu. Bu onu başka bir geneleve götürürdü. Önemli değildi. O bir desen ayırt etmeye başladı. Köleler bir dere üzerinde driftwood vardı, kullanılan ve Efendilerinin istediği gibi etrafında geçti. Dilsiz ve bağlı arkadaşlarına bakarak düşüncelerini aynı şekilde tahmin etti. O diledi bilekleri bu kadar sıkı bağlanmamıştı.

Her şey biter. Saatlerce sarsıldıktan sonra kamyon durdu ve yorgun, çıplak ve çaresiz kargosunu çıkardı. Corey'in ilk yüzü Mustafa'ydı. Kamyon şoförüne para sayıyordu. Veda ederken samimi bir el sıkışması vardı, kamyon boş bir dönüşte homurdandı. İkinci adam Mustafa ile kaldı, başka erkek yok görülüyordu. Abdul Nours bagnio'daki başarılı kupayı gerçekleştiren önemli güç Amfala'da kaldı. Çıplak Amerikalı kız, sahneyi kasvetli bir şekilde inceledi. Hepsi çok güzeldi tanıdık, hatta aynı dört eşek. Birinci meydan'daydı.

Bir kez daha, Bayan Corey Gibson kölelik bir ülkede kadın olmanın acı hayal kırıklığı yaşadı. Yirmi kız vardı, güçlü ve genç ve güçlü. Ama iki adam tarafından kolaylıkla kontrol edildi. Asla kaçma şansı verilmeyecek, kullanılacaklardı, cezalandırılacaklardı. Acımasızca, onlar için alınacak tek bir adamın gitmesini istediği yere. Ve hiçbirinin bu konuda yapabileceği bir şey yoktu... hiçbir şey! Kadınsı sıkıntı içinde bağlı bileklerine çekiştirdi. Mustafa onun orada olduğunu bilseydi hiçbir iz bırakmazdı. Ama kısa bir Tebliğde şımarttı.
"Hepiniz köle olacaksınız."Şiddetli gözü onları bir kirpik gibi süpürdü. "Abdul Nour büyük bir aptal, yakında öldürülecek. Onun değil. Benim sana."O birinden baktı Diğerleri, Corey Gibson'ı kaçırmak için bir şekilde uğraşıyorlar. "Kaçış yok. Sen çırpılmış olmak kaçış deneyin... ceza. En iyi kız ol. Gündüz yürüyoruz, geceleri uyuyoruz. Kimse bizi kovalamaz, kimse bakım."
Özetle, Corey Gibson mustafas u * * * * * * * * * s gerçeği yansıyan. Kimsenin umurunda değildi. Onun hakkında tamamen ipucu veya ipucu bırakmadan kayboldu olmalı bakım olabilir olanlar için. Reid avcıları ölüm kayboluşuna bir mühür koyardı. Babası şaşkın olurdu. Assef Aslam muhtemelen onu pahalı bir uğursuzluk olarak yazmıştı. Audrey gitmişti, Seth Burdett artık yoktu. Yalnızdı, bir beyaz köle kız yolda ikinci kez satılacak. Bu iki zincirin görünce çekinme hayır zordu. Parallel promise of prisoned kum üzerinde önemli uzunluklarını uzattılar bilekler ve boyunlar. Ekonomi ve rahatlık ile, asma kilitlerini kabul edecek yirmi kıvrak güçlü dişiyi esir ve çaresiz hale getireceklerdi, çünkü başka seçenekleri yoktu.

Bir devamında planlanan proje, ipli kızlar gereksiz bir kırbaç sallayarak sıraya dizildi, böylece bir numara şimdi bağlantıların aralığının en uzak ucu arasında durdu, geri kalanı içine prodded edildi her iki tarafta bir zincir ile yerleştirin. İhtiyatlı dikkatli bir şekilde birer birer kahve içtiler, eller çözüldü, sağ bilek kelepçeli, bir yakaya asma kilitlenmiş bir bağlantı. Hatta gag onun kaldırılmasından sonra kız itaatkar dilsiz kaldı. Evini biliyordu. Mustafa ve yardımcısı çizgiyi aştı. Corey'e ulaşan köle, ilk kez gözleriyle tanıştı. Gibi kilit yakasındaki kapat tıkladı sözleri ters: "onu unut, o gitti. Kurtarılmayacaksın."Onun belirgin dehşet de Sneering, o söz verdi :" ben iyi becerdin ve iyi çırpılmış olduğundan emin olun."
Bayan Corey Gibson'a. söyleyecek başka bir şey yok gibiydi.

Amerikalı kız, diğer esirleri ile Amerikalı bir tahriş hissetti. Çoğu, dünyada bir adım attıklarını hissetti. Bir fahişe birkaç umutları oldu, ama bir bir açık artırma blokta çıplak kız sonsuz söz ile fecaed edilir. Sadist olmayan zengin bir adam tarafından satın alınacak kadar şanslı olsaydı...! Onlar iyi yemek zihinsel vista mutlu kirişli, güzel kıyafetler ve onları çok sık yenemeyebilecek bir adam. Talifa ve Raynee diğerleri kadar iyimserdi. Ama ilk önce Mustafa'nın kırbaçını hisseden Talifa'ydı.
İlk günün sonunda kamp işleri yapmak için serbest bırakılan talifa ve Corey'di. Corey kötü bir zaman için kendini hazırladı, ama Talifa protokol skoruna öfkelendi.
"Talifa üst kız, o böyle bir iş yapmaz. Sen seç başka."
Mustafa, bu itaatsizliği aynı sürpriz ile gördü ve bir konuşma devesine sahip olacaktı. Ama kınaması nazikti. "Uslu kız ol. Şimdi git beyaz kızın çalışmasına yardım et. Nasıl oluyor da biliyor. Coffle önce oldu."Kayıp bir otoritenin sahte güvenliğinde, Talifa onun zemininde durdu. "Ben bir numaralı kız, aynı Raynee. Diğerleri lanet ve iş için. Ben sadece satmak için."Corey kaçınılmaz izledim. Bu olaylarda artık korku bulamadı. Talifa'nın daha mantıklı olması gerekirdi. Şimdi kelime oyunu gibi bağımsızlık cesaret edemez kendisi. Ama sempati içinde titredi asi, ayak bilekleri tarafından bir ağaçtan baş aşağı askıya alındı, saçları kuma düştü, kolları etkisiz bir şekilde hiçbir şeye ulaşmadı. Talifas ince siyah çalı onu yaygın olarak sundered bel ilan etti. İlk darbe düşmeden önce bile bir kalp değişikliği dile getirdi: "üzgünüm, üzgünüm...! Lütfen kırbaçlama. Çok iyi bir kızım...! Ben çok olacağım..."

Sözel olumsuzlukların sonuydu. Kırbaç dilimlenmiş Corey Gibson küçültmek için bir şekilde gergin uyluk arasında. Upended kız, birçok çığlığın ilkini, özgür kollarının dokunamayacağı bir düşmana karşı gereksiz yere sallandığını söyledi. Oydu mükemmel kirpik için postured. Uyluklarını yukarı ve aşağı, alt kısmının ayrılmış yanakları ve işaretlenmemiş sırtının saten güzelliğini çalıştı. Yarısına, Mustafa aktifleştirilen üzerinde vesile. Bir dalgın eliyle hafifçe Talifas scarlet ve şişmiş pislik masaj, o suavely uyardı. "İtaatsizlik ediyorsun, Mustafa'yla tartışıyorsun, sonra böyle asıyorsun."Paternally, o okşadı elinin altındaki iyi yağlanmış vulva ve görevini sürdürdü. Eski bir numaralı kız serbest bırakılana kadar sürekli çığlık attı. Daha sonra corey'e yardım etmek için yeni ve ateşli bir inançla hızlandı. yangın. Kahve sempati içinde iç çekti. Kahve zincirlerini iyi taşıdı. Bordello kokulu tembellik sonra hareket ve temiz hava bir lezzet bulundu.

Olmak süregelen....
.
Geri
www.bdsmfinder.com

Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:38.

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.