Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı

Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı (https://vk7377.com/index.php)
-   Baldiz Sex Hikayeler (https://vk7377.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Seksi Teyzem (https://vk7377.com/showthread.php?t=10326)

Jarse 23.Temmuz.2019 18:42

Seksi Teyzem

Teyzem annemin en küçük kız kardeşi. O boşanmış ve onu pislik eski kocası ile herhangi bir k* * s hiç. Ve, onun en iyi görünümlü teyze olmasına rağmen, ben asla bunun olacağını düşündüm. Ama olanlar oldu. Ve hiç pişman değilim.

Olay olduğunda beni dairemde ziyaret ediyordu. 19 yaşındaydım, 45 yaşındaydı. Yakın zamanda taşınmıştım. ailemin evinden çıkıp kurtuluşumu kutluyordum. Teyzem Kurtuluş partime katılacak kadar havalıydı. azgın.

Partiden sonra, o ve ben apartmanda kalan tek kişiydik. Eğer gece uyumak için kalabilir mi ikimizde çakırkeyif olmuştuk ve bana sordu. Kabul ettim ve ona teklif ettim ben kanepede uyurken yatak. Odama girdi ve kapıyı kapattı, ama tamamen kapatmadı.

O uykuya daldı gibi, hala uyanık ve çok azgın oldu. Uyumaya çalıştım ama yapamadım azgın sertliğime. Hiç yapmadığım bir şey yapmaya karar verdim: teyzemin uykusunu izlerken pislik yapmaya karar verdim.

Pantolonumu çıkardım ve mümkün olduğunca sessiz olmaya çalışıyorum, kapıyı gıcırdattım açılmak. Benim için sürpriz, o onun sutyen ve bir tanga uyuyordu. Bu anında benim horoz çarpıntı yaptı ve ben zor inme başladı. Aniden ileri bir adım attığımda, Cumming yakındı zemin yüksek sesle gıcırdıyor. Bu onu uyandırdı!

Ben çok benim sert horoz kapma, hiçbir pantolon ile onu uyandırmak için utandım oldu. Bana şok bir sesle ne yaptığımı sordu, ama nasıl yapacağımı bilmiyordum cevap. Orada öylece durdum ve bana ona gelmemi söyledi. Yatağa doğru yürüdüm, kızmasını ve ne kadar yanlış olduğumu söylemesini bekledim. Benim için sürpriz, o benim horoz yakaladı ve onu emmeye başladı.

İnanamadım! Bu tabuyu daha önce hiç yapmadım! Ama burada teyzem benim horoz emme oldu! Ve bayıldım!

Dilini yukarı ve benim horoz aşağı yuvarlandı gibi, ben ben ağzına boşalmak için gittiğini merak etti. Ama, henüz boşalmak istemedim! "Seni sikmek istiyorum," düşünmeden dedim. Emmeyi bıraktı ve bana bakarken sütyenini çıkardı ve sırım.

O benim yatakta kendini dışarı koydu ve parmağıyla beni çağırdı. Onu öptü ve onu kedi karşı benim horoz ovuşturdu. Islak olduğunu hissediyorum, hiç şüphe vardı ve ihmal sonucu edebilirim evliliği sırasında. Ben onun içine benim horoz itme üzereydim, ama durdu ve dedi ki, "ben koruma yok."

"Sorun değil," diye yanıtladı, beni tekrar öptü. "Eğer boşalmak için dürtü hissederseniz, sadece çekin çıkmış."Bunu göz önüne aldığımızda, sikimi içine atladım. Ben hissettim herhangi bir kedi benzemezdi. Çok ıslak, çok sıcak, çok yanlış. Göğüslerinin her itme ile yukarı ve aşağı sıçradığını izledim. Üzerindeki bakışı gördüm. yüz ve o orgazm olarak elini omzumu sıkmak hissettim. Benim kadar yanlış olduğunu biliyordu ve onu da çok sevdi.

Her itme ile, ben cum dürtü direndi. Korktum onu kedi cumming, ama duramadım. Sanki endişemi hissediyormuş gibi durmamı söyledi. Titreyerek ve terleyerek, zayıf bir sesle, " seni kıçımda istiyorum."

Hiç anal yapmadım daha önce ve onu inciteceğinden endişeliydi. Ama, o ısrar etti, ve bunu bilmeden önce, o becerdin olmak bekleyen seksi eşek ile elleri ve dizleri üzerinde oldu. Ben sadece kıçını bulmak için, yavaş yavaş başladı onu kedi kadar ıslak görünüyordu. Muhteşem bir duyguydu, benim için onun kadar.

Benim horoz ve kıçını dışarı kaydırdı olarak o zevkle inledi. Onu becerdin gibi, onu pislik sıkın hissediyordu her orgazm ile. Gelmeden önce an meselesi olduğunu biliyordum. Yine, sanki ne düşündüğümü biliyormuş gibi, " kıçıma boşalmanı istiyorum."

İhtiyacım olan tek teşvik buydu. O söyledi kısa bir süre sonra, ben sıkıca onu popo yanakları yakaladı ve benim son itme yaptı. Ben derin kıçını cum bir yük vurdu ikimiz de birlikte inledi. Ben çıkardı gibi, başka bir fışkırtma yaptı, cum ile onu pislik ve kedi kapsayan. Daha fazla boşalmak, bitkinlik içinde ilerlerken onu pislik dışarı damladı. Onun üstüne düştüm, ikimiz de yıprandık ve terle damladık. Uyuyor gibi düştük bu, ertesi sabah uyanma nispeten şaşırttı.

Kısa bir süre sonra beni yıkamak için lekeli çarşaflarla terk etti. Bu konuda hiç beri konuştuk, ama o zaman görürüz fark yok birbirinden, o herkesten daha uzun ve daha yakın bana sarılıyor.

Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 10:28.

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.