Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı

Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı (https://vk7377.com/index.php)
-   Olgun Sex Hikaye (https://vk7377.com/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Okul Aşkı (https://vk7377.com/showthread.php?t=9046)

Adulthikayeler 09.Mart.2019 13:29

Okul Aşkı

OKUL AŞKI *Sitede yazılanları görünce cesaretimi topladım ve ben de başımdan <br />geçenleri yazmaya karar verdim. <br />Oğlumun veli toplantısına gitmiştim. İlk gittiğimde toplantıda benden <br />başa erkek yoktu. Velilerin <br />hepsi bayandı. Biraz çekinmiştim. Herkes bayan olunca bir tuhaf <br />olmuştum.Öğretmen velilerin <br />hepsi tam gelmediği için toplantıyı henüz başlatmamıştı. Önümde oturan <br />veli bana doğru dönüp <br />katlanmış bir kağıt uzattı. Şaşırmıştım. Kağıdı alıp açtım. Telefon <br />numarası yazıyordu.<br />Beni istediğin vakit arayabilirsin diye bir not da düşülmüştü. Toplantı <br />başladı ben bayanı düşünmekten toplantıya kendimi bir türlü <br />odaklayamıyordum. Öğretmenin söylediklerini anlayamıyordum. Toplantı bitiminde<br />bayan bana hiç bakmadan gitti. Ben arasam mı aramasam mı diye düşünürken <br />dayanamadım ve aradım. Bayanın adı Ece idi . 5 yıl önce eşini <br />kaybettiğini ve yalnızlık çektiğini anlattı. Eğer istersem onunla olabileceğimi<br />belirtti. Ben de kabul ettim.uygun bir tarihte bana evine gelmemi <br />söyledi.Adresi verdi gittim.Oğlunu komşusuna göndermişti. Yalnızdık . ben <br />biraz heyecanlıydım. Çünkü ilk kere eşimden ayrı biri ile ilişkiye <br />girecektim. Heyecanlı olduğumu görünce içki getirdi. İçkileri yudumlarken bir<br />yandan da boynumu kulağımı öpüyor eliyle sikimi** göğüslerimi <br />Okşuyordu. Boynumdan öpmesi beni garip tahrik etmişti.Soyunmaya <br />başladık benim yarağım demir gibi olmuştu. Yatağa uzandık boynumdan öpmeye <br />başlayarak aşağıya doğru kaymaya başladı. Yarağımın etrafını ,taşaklarımı <br />yalıyor ama bir türlü yarağımı ağzına almıyordu. Bu beni garip bir <br />isteğe ulaştırdı hadi yarağımı da ağzına al diye inlemeye başlamıştım. Hiç <br />oralı olmuyordu. Apış arasını ısırıyor göbeğimi yalıyor , yarağımı <br />ağzına* alacak gibi yapıyor ama almıyordu. Dayanılacak gibi değildi.artık<br />dayanamıyordum.Saçlarından tuttuğum gibi başını yarağıma çektim. Sinsi <br />bir gülmeyle yüzüme baktı ve ağzına öyle bir alış* aldı ki kendimi başka<br />diyarlarda hisstim ikinci alışında ağzına boşalmıştım.zevkten bütün <br />vücudum titriyordu. Ece akan menileri de yalıyor boşa gitmesin diyordu. <br />Rahatlamıştım. Şimdi sıra bana gelmişti ben sana yapacağımı bilirim diye <br />içimden geçiriyordum. Ben de Ecenin memelerini yalamaya başlamıştım. <br />Vücudunun her köşesini yalıyordum. Aşağılara inmiştim. Göbeğini yalamaya <br />başladım. Ammının etrafını yalıyor ama ammını hiç yalamıyordum. <br />Kalçasını devinim ettirerek ammını ağzıma getirmeye çalışıyordu. Ama hiç oralı<br />olmuyordum.Bacak arasını yalıyorum , götünü* yalıyorum ama ammını hiç <br />yalamıyordum. Bana yaptığını ben de ona yapıyordum. Ammı Garip <br />ıslanmıştı hadi artık ya yala* ya d a sok diyordu. Ben onu dinlemiyor <br />kilitorisine dilimi değirip art çekiyordum. Hadi hadi diye bağırıyordu. Bu <br />kadar kafi deyip ammını kilitorisini emmeye yalamaya başladım. Vücudu <br />sarsılıyordu. Haykırışlar içinde gülmeye başladı rahatlamıştı. Sonra aksi <br />çevirip o güzel ammını ortaya çıkardım.Yarağımı ammına sokmaya başladım. <br />Ammını siktikçe kalçalarıma da vur diyordu. Bir yandan sikiyor bir <br />yandan da kalçalarına tokat atıyordum.Ece anlatılmaz bir beğeni alıyordu.iki <br />üç kez boşalmıştı. Ece inledikçe, boşaldıkça ben tahrik oluyor ve <br />tekrar patlama anına geliyordum. Korunup korunmadığını sordum. <br />Korunmuyormuş. Yarağımı amından çektim. Daracık götüne soktum. Ama girmedi acıyla <br />bağırdı. Hem benim yarak büyük hem de onun götü daracıktı .Bugüne kadar <br />kimseye götümü vermedim dedi. Krem getirdi ve götünü kermledim. Yarağıma <br />da krem sürdüm. Yavaşça geçirmeye başladım. Önce başını geçirdim <br />kremlenmiş olmasına rağmen çok acıyor diyordu. Sonra belinden tuttuğum gibi <br />kökledim bir çığlık attı alışana kadar devinim etmedim. Yavaş <br />hareketlerle gidip geldim. O da alışmıştı artık pompaladıkça hem acıyor hem zevk<br />alıyorum diye bağırıyordıu. Sonunda götüne patladım ve boşaldım. Müthiş <br />bir gün yaşamıştım . teşekkür ettim.Ece de asıl ben teşekkür ederim <br />dedi uzun süredir bu duyguları yaşamamıştım dedi. Ayrıldık. Sonra ne mi <br />oldu. Sonraki buluşmamıza çocuğunu bıraktığı komşusunu da aramıza alıp <br />alamıyacağımızı sordu. Benim için inanılmaz bir deneyim olur dedim ve <br />kabul ettim. O anı da başka bir yazıda anlatmak üzere mesut olun mesut <br />kalın.

Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:11.

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.