Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı

Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı (https://vk7377.com/index.php)
-   Olgun Sex Hikaye (https://vk7377.com/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Beni Azdırdı (https://vk7377.com/showthread.php?t=9047)

Adulthikayeler 09.Mart.2019 13:29

Beni Azdırdı

BENİ AZDIRDI *merhaba .bundan 1 ay önce basımdan <br />geçen ogünü anlatacağım.ben 1.85 boyunda atletik yapılı 27 yasında bir <br />gencim.burdurda yeni taşındım ve bir işyerim var.anlatacaklarımın hepsi <br />gerçeklerden ibarettir.ıstanbul kadıköyde bir pazar günü gezmeye <br />gitmiştim.yanlız başıma geziyordum.yapım gereği utangaç olduğumdan hiç kız <br />arkadaşım olmamıştır.neyse sahildeki kafeteryalardan birisine oturdum ve <br />nescafemi içiyordum.ben nescafemi içerken arkadan birisi bana çarptı ve <br />nescafem üzerime döküldü.gerçekten çok kızmıştım.üzeri berbat <br />olmuştu.arkamı döndüm ve ne göreyim karşımda çok güzel bir bayan erkek arkadaşıyla <br />tartışıyordu.bayan biryandan benden özür diliyor biryandan erkek* <br />arkadaşıyla tartışıyordu.çocuk bayana bir tokat attı.benim çok zoruma <br />gitmişti.herkes olanları seyrediyordu.kimse müdahalede bulunmuyordu.çocuğa <br />bağırdım sebep bayana vuruyorsun.çocukta bana sanene olan sen onon <br />p…….. misin diye.bu laf benim çok ağırıma gitmişti.unutmadan 7 yıl <br />uzakdoğu soru yapmıştım.çocuğa bir yumruk atmamla çocuk tam bir paçoz <br />oldu.burnu kırmıştım.garsonlar beni dışarı çıkardılar.bende gittim üzerimi <br />temizlemeye wc ye.wc den çıtım kapıda o bayan bekliyor.bayan hala benden <br />özür diliyordu.bayan direk bana dediki seni evime çağrı etmek <br />istiyorum.ben şaşırdım.ama teklifini kabul ettim.bayanın adıda istek idi.boğanın<br />oradan bahariye cadesinde oturuyordu.evine çıktık* içeri girdik.evi <br />gerçektende çok güzeldi.bana bir gömlek getirdi gömleyimi <br />deyiştirdim.istersen pantolonunuda çıkart temizleyeyi dedi.bende çıkardım ve bana bir <br />picama getirdi.içe cek ikram etti.alkol ve sigara kesinlikle <br />kullanmam.ben meyve suyumu yudumlarken arzuda viskisini içiyordu.bana dert yanıyor <br />erkek arkadaşıyla anlaşamadığını söylüyordu.sonra yanıma gelip bana <br />sarıldı ve ağlamaya başladı.bende ona teselli veriyordum.ve <br />inanamıyacaksınız ama ani dudaklarım yapıştı.ve bende derhal ona karşılık vermeye <br />başladım.adeta dudaklarımı kemiriyordu.artık ak yaydan çıkmıştı.hemen <br />üzerideki badisini çıkardım ve çok güzel iki adet ikizler bana <br />bakıyordu.hemen onları yalamaya başladım.arzuda boş durmuyor benim yarrağımı <br />okşuyordu.benim yarrak 17 cm ama gerçekten çok kalın.arzu derhal pijamayı <br />sıyırıp benim yarrağı öpmeye yalamaya başladı gerçekten dilini çok güzel <br />kullanıyordu.ben derhal onon üstündekilerini çıkardım.artık çırılçıplak <br />olmuştuk.hemen 69 pozisyonuna geçtik.bal kutusu gerçektende <br />harikaydı.arzu çok beğeni almış olacakki boşalmaya başladı.ve derhal doğruldu <br />bacaklarını açtı hadi erkeyim seni istiyorum dedi.ama ben ağırdan alıyordum <br />işi.ben yarrağımı kutusunun kenarlarına sürtüyordu.arzu bana yalvarıyor*<br />lütfen deni istiyorum diye.ben yavaş yavaş yarrağımı kutusuna itme <br />başladım.ama gerçekten kutusu çok dardı.girmiyordu.ben yine yüklendi ama <br />arzu altımda ağlıyor yavaş ol yavaş ol diye.3 denemede arzuya öyle bir <br />yüklendimki istek çığlık etti yandım anam diye.ben yavaşyavaş <br />pompalamaya başladım.arzuda yavaş yavaş beğeni alamaya başlamıştı.yavaş yavaş ben<br />hızlanmaya başladım.artık istek altımda inliyor bana iltifat lar <br />yağdırıyordu.ben o güzel iltifatlara dayanamayıp büyük bir hızla içine <br />boşaldım.tabi arzuda boşalmıştı.yaklaşık istek 5 dakika sonra gelebildi.o koca<br />şeyi nerede büyüttün beni gercekten parçaladın dedi.gitti kendisine bir <br />viski banada portakal suyu getirdi.içkilerimiz bittik sonra yine <br />öpüşmeye başladık.kısa bir öpüşme ardından istek benim yarrağı yalamaya <br />başladı.bende boş durmuyor göt deliğine elimle masaj yapmaya başladım.arzu <br />anlamış olacakki elimi tutup bu sakın aklının ucundan bile gecirme <br />önden zor alıyorum arkadan nasıl alacağım niyeti beni öldürmekmi dedi.bende <br />arkadan vazgeçtim kutusunu parmaklamaya başladım.arzu inlemeye <br />başladı.benim yarrakta yine o ihtişamlı haline gelmişti.arzuya yine öyle <br />bir yüklendimki altımda çığlık attı.onu ayağı kaldırıp bacaklarını yrden <br />kesip kucağımda pompalamaya başladım.bu arzunun çok hoşuna <br />gitmişti.parçala beni hayvanım diye bana bağırıyordu.yaklaşık 15 dakika sonra<br />arzunun ağzına boşaldım.ogün istek beni barakmadı.sabaha kadar 2 kez <br />mutfakta. 2 kez banyoda ve salonda onu* çatır çatır siktim.o bana hayran<br />kalmıştı.bana bukadar gücü nereden alıyorsun dedi.çünkü hayatında hiç 9 defa <br />orgazm olmamış.

Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:26.

Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.